Червоний і чорний колір: головний модний тренд осені 2009

Цього сезону червоний колір знов завоював подіуми і серця іменитих дизайнерів. Він панує скрізь – в колекціях одягу і взуття, в аксесуарах і інтер’єрах.

Цього сезону червоний колір знов завоював подіуми і серця іменитих дизайнерів. Він панує скрізь – в колекціях одягу і взуття, в аксесуарах і інтер’єрах. Червоний колір – найнебезпечніший і в той же час самий привабливий зі всіх барв веселки. Він привертає увагу – але пам’ятаєте, що в червоному ви не маєте права виглядати блякло. Червоні акценти у вашій подобі передбачають яскраву зовнішність, вогонь в очах і, звичайно ж, наявність стильних аксесуарів під колір костюма.

 Червона сукня

     Червона сукня: У моді яскравість, неповторність, скромні сірі мишки вже не визивають розчулення, хижий спокусник – ось сучасний еталон стилю. Червона сукня не створена для боязких або нерішучих. І навряд чи хтось колись скаже: “Я наділа червону сукню для того, щоб сховатися від всіх і бути непомітною”. Це не той випадок.

 

     Всім відомий спосіб одягнутися нарядно: чорна сукня і червоні аксесуари та  старий як світ образ рокової жінки – червона сукня і чорні шпильки. 
 Червона сукня
 З останньої колекції Джона Гальяно: 
   Джон Гальяно
  Модні сумки:
Сумки
Модне взуття:
 Модне взуття
Яскраві кольори осені:

 

Вам також має сподобатись...