У Києві стартував 35-й Ukrainian Fashion Week

Головна модна подія країни відбулась з 15 по 19 жовтня 2014

Ukrainian Fashion Week, 35-й за рахунком, головна модна подія країни, відбулась в Києві з 15 по 19 жовтня 2014 року.Були представлені колекції весна-літо 2015 року. Незважаючи на ситуацію в Україні, як і в березні цього року, оргкомітет Ukrainian Fashion Week проведе головний модний захід країни у повному обсязі та за міжнародними стандартами. 74 дизайнери, 37 показів, 18 презентацій, 17000 запрошених та близько 200 акредитованих ЗМІ.

 

Всупереч усім подіям, Український Тиждень Моди вкотре доводить силу таланту і силу духу дизайнерів непереможної країни.Традиційно, Ukrainian Fashion Week відбувся в одній із найкращих у Європі мистецьких локацій – музейному комплексі “Мистецький Арсенал”.
POUSTOVIT S/S 2015
VICTORIA GRES S/S 2015
     
Цього сезону Ukrainian Fashion Week, паралельно з традиційними показами колекцій дизайнерів, зробив акцент на альтернативних форматах – кілька art-fashion просторів та іменних fashion spaces стали яскравими майданчиками для знайомства з дизайнерами, що вважають за потрібне урізноманітнити форму презентації свого бачення сезону.
ZALEVSKIY S/S 2015
     
ELENAREVA S/S 2015
     
LITKOVSKAYA S/S 2015
     
MARCHI S/S 2015
     
BURENINA S/S 2015
     
Andre TAN S/S 2015
     
DOMANOFF S/S 2015

Larisa LOBANOVA S/S 2015
     
Elena BURBA S/S 2015
     
Olena DATS` S/S 2015
     
VOROZHBYT&ZEMSKOVA S/S 2015
     
Важливим став останній день Тижня Моди. Нове покоління української моди – це найцікавіший та найбільш хвилюючий об’єкт уваги.

Творчості молодих талантів цього разу в офіційній програмі було присвячено спеціальний день Ukrainian Fashion Week – NEW GENERATION DAY. Важливими для українських дизайнерських брендів є контакти з іноземними колегами.

Fresh Fashion: DRESS ADDICT by ARTEM&VICTOR S/S 2015
     
Також пропонуємо вашій увазі відео, створене професіоналами Moon Store studio, які намагалися максимально точно передати атмосферу Українського Тижня Моди. Ми маємо змогу поринути за лаштунки модних показів та побачити, якою непростою є робота дизайнерів та команд, якого хвилювання, якої кропіткої підготовки та відповідальності всіх учасників процесу вимагає кожен показ. Показ, що триває близько п’ятнадцяти хвилин, підсумовуючи піврічну роботу величезних дизайнерських колективів.
 
Фото: fashionweek.ua

 

Вам також має сподобатись...