AMANN Group (Німеччина)


Протягом більше 150 років, AMANN Group (Німеччина) є одним з провідних світових виробників високоякісних швейних і вишивальних ниток. АМАНН пропонує широкий спектр продукції для всіх швейних підприємств. Як глобальний гравець і технологічний лідер, АМАНН розраховує на інтелектуальні продукти, індивідуальні рішення та інноваційні концепції.
 

Більше ніж 1560 мотивованих співробітників працюють для успіху АМАНН в більш ніж 100 країнах по всьому світу. АМАНН працює тільки на своїх власних виробничих майданчиках в Європі та Азії.

Компанія AMANN Group (Німеччина) була заснована у 1854 році.

Штаб-квартира Аман знаходиться в B?nnigheim, Німеччина. Виробничі майданчики розташовані в Німеччині (Аугсбург), Великобританії (Манчестер), Румунії (Брашов), Чеській Республіці (Чрібська), Китаї (Яньчен), та незабаром відкриття в Бангладеші (Дакка).

Дочірні компанії працюють в 21 країнах (Австрія, Бангладеш, Болгарія, Китай, Чеська республіка, Франція, Гонконг, Угорщина, Індія, Індонезія, Італія, Пн-Рокко, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Іспанія, Швейцарія, Великобританія, США, В’єтнам).

АМАНН продає свою продукцію безпосередньо, так і через партнерів по збуту в більш ніж 100 країнах по всьому світу.

Забезпечення якості:

  • DIN EN ISO 9001
  • ISO/TS 16949 (automotive industry)

Екологія та навколишнє середовище:

  • Oeko-Tex Standard 100
  • Дотримання REACh
  • Екологічна безпека фарбування (закритий водяний контур)
  • Система екологічного менеджменту DIN EN ISO 14001 (Виробничий майданчик Аугсбург).
Основні бренди
sabaс – текстурована нитка з поліефіру.

Високоякісна армована швейна нитка з довгих волокон 100%-ого поліестеру. Призначена для різнобічного використання, показує кращі швейні властивості і якість шва.

Serafil – високоякісна армована швейна нитка з довгих волокон з 100%-ого поліестеру.
Універсальна мультифіламентна нитка, виготовлена з поліефірних волокон (100%), володіє високою міцністю на розрив та стійкістю до стирання. Наступні переваги – збалансоване подовження, стійкість до впливу сонячного проміння, погодних умов і високий тепловий опір, – задовольняє жорсткі вимоги до високоякісної нитки для шкіри, переробної промисловості, важких тканин і страхувальної екіпіровки, але також і в звичайному використанні для швейних машин.
Ми пропонуємо нитки SabaC 80 >>>

Купити нитки в інтернет-магазині club.tk-furnitura.com.ua

Купити нитки “Saba” ПЕ №120 1000 м

Купити нитки “Saba” ПЕ №80 1000 м

Вам також має сподобатись...