Біжутерія гачком

В’яжемо прикраси гачком – кольє «Квіткова галявина» зі схемою

Сьогодні ми вирішили опублікувати гарне зв’язане гачком кольє. Воно повесняному яскраве і життєстверджуюче.

Визнано, прикраси завжди актуальні. В’язанні гачком прикраси можна носити як біжутерію, а також схеми прикрас для в’язання гачком можна використовувати для того, щоб декорувати будь який предмет одягу, або сумочку.

 

Схеми в’язання квітів і листя, що наведені нижче, досить універсальні. Людина зі смаком та уявою з легкістю знайде застосування такого аксесуару. В’язаними квіточками можна прикрасити також берет або капелюшок, рукавички або мітенки, шарф або шаль …

 
Пряжа «Цвета моды»

Пряжа “Ирис”

Для кольє знадобиться: залишки тонкої пряжі типу “Ірис” різних кольорів, у тому числі двох відтінків зеленого, бісер, гачок № 2.
Якщо вам подобаються не дуже яскраві кольори, то можна підібрати кольори пряжі для кольє інших відтінків, наприклад, рожевого або фіолетового, бірюзово-блакитного, або будь-якого іншого – яке буде пасувати до вашого одягу.
Для початку зв’яжемо за схемами, наведеними нижче, 5 круглих основ, 15 квіток і 15 листочків.
 
 

При в’язанні круглої основи, квітів і листя використовуються повітряні петлі, стовпчики без накиду і з накидом.
В’яжеться шнур довжиною 11 см, після 11 см перейти на звичайний ланцюжок з повітряних петель. Таких шнурів необхідно зв’язати 2 штуки (це будуть зав’язки кольє). Квіткова частина повинна вийти завдовжки близько 45 см.

 

 

Потім виріб потрібно зібрати , з’єднавши деталі між собою.

Джерело: home-sweet.ru

Вам також має сподобатись...