Етикетки та нашивки для ваших виробів під замовлення

Пропонуємо під замовлення іменні нашивки, бірки, етикетки.

Матеріал етикеток може бути як натуральная шкіра, штучна шкіра, так і папір.

Бірки та етикетки є порівняно недорогим, оригінальним, ексклюзивним і зручним засобом для брендування таких виробів як джинси, куртки, рюкзаки, светри, реглани, бейсболки, сумки, взуття. Також ідеально підходять для використання в якості вшивних і навісних етикеток.

Шкірозамінник (штучна шкіра) – надзвичайно красивий, стильний і комфортний матеріал для виготовлення брендового маркування. Етикетки зі шкірозамінника (штучної шкіри) м’які, приємні на дотик. Добре виглядають такі нашивки на одязі з джинсової та іншої тканини.

Лейбли зі штучної шкіри можуть бути як пришиті до швейної виробу, а також просто прикріплені мотузкою (для цього в шкіряних лейблах робляться спеціальні отвори).

На відміну від натуральної шкіри, етикетки з шкірозамінника прекрасно витримує прання в побутовій пральній машині при температурі до 60°.

Паперові етикетки застосовуються для маркування одягу та ювелірних виробів. Етикетки зазвичай містять інформацію про виріб – його найменування, склад, розмір, артикул і т.д.

Замовляйте виготовлення етикеток у нас і ми подбаємо про те, щоб імідж Вашого товару виріс. Так Ви не тільки донесете до споживача важливу інформацію, а й допоможете сформувати позитивний образ продукту.

Звертайтесь за додатковою інформацією за телефонами нашого офісу >>>

 

Вам також має сподобатись...