Головні кольори сезону весна-літо 2022 за версією Pantone

Інститут кольору Pantone опублікував прогноз по трендовим відтінкам сезону весна-літо 2022. У палітрі представлені 15 кольорів – десять сезонних і п’ять базових.

На думку експертів Pantone, навесні та влітку наступного року найбільш актуальними будуть пастельні кольори: блакитний, пудрово-рожевий, бежевий і білий. Серед яскравих – малиновий та жовтий.  

Як стверджують експерти, цього року простежується тенденція до безтурботності, динамізму і радості.

Наймодніший колір 2022 року – це відтінки синього. Мабуть, колористи вирішили, що людям нині не вистачає спокою й умиротворення, що дарує блакитна палітра. Тому до переліку “Модні кольори весна-літо 2022” увійшли:

PANTONE 12-4401 Spun Sugar – Цукрова пудра
Це ніжний блакитний відтінок, який вражає своєю глибиною і неймовірною красою. В інституті кольору він описується, як солодкий, повітряний тон. А дизайнери пропонують жінкам не боятися поєднувати його з яскравими червоним, оранжевим або більш насиченими зеленими тонами.

PANTONE 13-1513 Gossamer Pink – Рожеве павутиння
Не бійтеся створювати в такому кольорі найсміливіші моно-образи. Він прекрасно підходить для піднесених дівчат, так як рожевий відсилає нас до ніжності і відкритості. Такий відтінок легкий, привабливий і дуже тонкий. Його можна поєднувати з білим, жовтим або синім. Прекрасно виглядає як на верхньому одязі, так і сукнях, блузах.

 

PANTONE 18-2042 Innuendo – Недомовленість
Розкішний яскравий рожевий колір Innuendo від Пантон інтригує та посилає привабливі сигнали, який дарує нам енергію і почуття щастя.

PANTONE 19-4151 Skydiver – Парашутист
Синій колір не виходить з моди. Але в новому сезоні він стає більш глибоким, насиченим, унікальним. Здається, що він надихає нас на підкорення нових висот. Тому дизайнери радять не відмовлятися від нього в своїх щоденних луках. Наприклад, навесні ви можете використовувати синьо-блакитні штани, піджаки або ж вибирати яскраві аксесуари в такому тоні.

PANTONE 14-0850 Daffodil – Нарцис
Колір, який наближений до модного нині жовтого. У Pantone пропонують знову використовувати його в своїх нарядах, але при цьому віддавши перевагу більш насиченому тону. Він нагадує ароматну квітку, яка розкривається і надихає своєю красою. Ви можете поєднувати його з соковитим зеленим, небесним синім або класичними відтінками: сірим, пастельним, світло-чорним.

PANTONE 18-4728 Harbor Blue – Синя гавань
Це синьо-зелений колір, який відображає пошуки безпечного місця. Здається, він переносить в красиву гавань, відокремлену від усього, що заважає нам відчувати себе щасливими. Відтінок більш наближений до бірюзового, він добре збалансований і чудово підходить для красивих весняних образів. Ви можете поєднувати його практично з будь-якими тонами.

PANTONE 18-1019 Coca Mocha – Кавовий
Відтінок сильно виділяється на тлі інших. Він яскравий і динамічний, закликає нас рухатися вперед, йти до своєї мети. А в гардеробі дівчини тон виглядає вишукано і багато. Ви можете надягати красиві сорочки, шкіряні штани або шорти, піджаки. Такий колір чудово поєднується з темним сірим або більш яскравими тонами.

PANTONE 18-1564 Poinciana – яскравий червоний
Такий колір стає динамічним у всій палітрі. Він надихає на нові подвиги, а ще характеризує яскраву, рішучу і сміливу жінку. Не бійтеся вибирати моно-луки або ж зверніть увагу на аксесуари, які будуть доповнювати ваш стиль. Такий колір стає динамічним у всій палітрі. Він надихає на нові подвиги, а ще характеризує яскраву, рішучу і сміливу жінку. Не бійтеся вибирати моно-луки або ж зверніть увагу на аксесуари, які будуть доповнювати ваш стиль.

Вам також має сподобатись...