Ґудзики сьогодні і назавжди

“… Це не лише картини і парфуми, але ще і ґудзики…”

Сальвадор Далі

Хоча сьогоднішня мода пропонує безліч варіантів одягу без застібок, від ґудзиків відмовлятися ніхто не збирається. До того ж, жінки чудово знають владу пікантної привабливості для чоловічого ока цієї дрібниці. Буває навіть на дуже відповідальній нараді який-небудь роззява уп’ється очима в маленький ґудзичок на блузці чарівної жінки і втратить нитку розмови. Ось і виходить, що ґудзик зовсім не дрібниця, його мета — знайти свою петлю. Скажіть, який ще предмет здатний на такий відчайдушний порив?
Без сукні, костюму, вона усього-на-всього симпатична точка, невеликий предмет iз дірочками чи вушком, але вже погоду іноді може зіпсувати, ніби знаючи, що все вирішують деталі.
Серед багатьох предметів, які оточують нас, предметів настільки звичних, що ми вже мало звертаємо на них уваги, ідеальне поєднання форми та призначення випало саме ґудзику, хоч він до смішного простий. Проте, як усі предмети, винайдені людиною на зорі свого існування, у ґудзиків були свої злети. Виготовляли їх із золота і срібла, коштовних каменів, прикрашали емаллю, перламутром… Такі маленькі шедеври можна побачити в музеях, якщо уважно придивитися до полотен живописців, та зараз це цікавить здебільшого фахівців із історії костюма, етнографів, модельєрів. Хто не знає знайому загадку про капусту. Пам’ятаєте – сім одежинок і всі без застібок? Щоправда, в наш час з капустою асоціюється щось інше, і загадки стали менш ласкаві. Ну, що ж, кожному часу свою капусту і кожен обирає, чи бути йому застібнутим, як-то кажуть, на всі ґудзики або злегка розслабитися.
Ґудзики ж, як дівчата на танцях зі старих фільмів, тільки і чекають, коли їх запросять. У крамницях – тисячі варіантів, і всі біля прилавків зосереджено щось шукають, кожний своє. Якщо ж стати обабіч та поспостерігати — замерехтить від чиїхось очікувань, планів, надій, здається, набагато більш багатомірно, ніж процес вибору фурнітури.
До того ж, спектр вживання гудзиків в одязі надзвичайно широкий: вони можуть бути як суто функціональною її частиною, так і головною прикрасою. Загалом сучасна мода вимагає від ґудзиків різноманітності. Скажемо відразу – в магазинах компанії «ТК-Фурнітура» можна знайти які завгодно ґудзики. Головне – знати, де шукати. Більш того, їх асортимент значно розширився, в основному за рахунок імпорту з Італії, Тайваню, Туреччини.  Завжди в наявності є широкий вибір пластмасових та металевих ґудзиків, є також і “екологічні” ґудзики: з дерева, перламутрові, кістяні, а також такі, що імітують дерево або камінь (непрозорий), «китайські» ґудзики, сутажні тощо…. або камінь (непрозорий), сутажні тощо….
Ґудзики, тим часом, живуть десятиріччями, іноді навіть господарі підвищують їх у чині, призначаючи талісманами. Щоправда, швидше за все, заслужено – напевно, довели протягом тривалих років, приносячи успіх.
Ґудзики завжди продавалися в спеціальних відділах магазинів фурнітури. Важлива деталь – костюмні гудзики, підібрані комплектами, у який входять три-чотири однакові ґудзики різного розміру.
Великий вибір ґудзиків для блуз або сукні із золотим і срібним напиленням або у вигляді “перлини”, прикрашеної стразом. Цікаві гудзики, покриті емаллю, – в основному з абстрактними малюнками. Якщо ви шукаєте гудзики для дитячого одягу, можна вибрати з декількох десятків всіляких пластикових ґудзиків у формі звіряток або фруктів.
ґудзик сваровські
Різноманітність форм також додає оптимізму.
Звернемо вашу увагу на ґудзики для вечірніх туалетів. Вони можуть бути невеликими, круглими. Широко представлені ґудзики Swarovski (Австрія). Асортимент доступних ґудзиків Swarovski: від ґудзика для сорочки, блуз, піджаків і пальта до одягу DENIM і аксесуарів. Вони підходять для ручного і машинного викристання.
Або, наприклад, колекційні – різнокольорова емаль в “золотих” і “срібних” обідках. Є також ґудзики для клубних піджаків з гербом або якорем.
Завітайте до наших магазинів! Будемо раді Вас бачити нашими постійними покупцями!

При повному або частковому передруку матеріалів, обов’язкове посилання на сайт www.tk-furnitura.com.ua

Вам також має сподобатись...