Невичерпна фантазія кольору і форми Уічоль (Huichol)

Якщо ви ніколи не чули назву «Уічоль» (“Huicholes” іспанською мовою), пов’язану з Мексикою, то знайте, що «Уічолі» це індіанський народ, що проживає в західній і центральній Мексиці. Їх називають «плем’я художників». Уічолі займаються ткацтвом, вишивкою, візерунковим плетінням, бісерним рукоділлям, розписом, обробкою шкіри, виготовляють луки і стріли, музичні інструменти.

Вибрати бісер Preciosа в нашому каталозі >>>

 

Загальна кількість людей в групі близько 25 тисяч, вони, як «крапля в морі» в Мексиці з її більш ніж 100 мільйонами жителів. Тим не менш, вони належать до найбільш суттєвих споживачів і переробників чеського бісеру в Мексиці.

 

 

Їх мистецтво добре відоме, як «Huichol Art», і представляє не тільки дуже гарні, багато вишиті тканини, а й чудові фігурки, біжутерію. Вони створюються з використанням виключно чеського бісеру і дерев’яних, іноді керамічних, фігур різних розмірів і форм. Це в основному всі види тварин і різні декоративні коробки, банки тощо.

Вибрати бісер Preciosа в нашому каталозі >>>

 

Preciosa Ornela є єдиним світовим виробником, який в змозі задовольнити потреби Уічоль з точки зору якості бісеру, його розміру, рівність, форму і завжди ідеальний отвір.

 

У кожної фігурки свій неповторний орнамент і оригінальний підбір кольорової гамми. Кажуть, що основа фігурки дерев’яна заготівля, яка в подальшому змащується бджолиним воском, а потім кожна бісеринка займає своє місце.

Вибрати бісер Preciosа в нашому каталозі >>>

Вибрати бісер Preciosа в нашому каталозі >>>

Вам також має сподобатись...