Інтернет-магазин

На ваші численні зауваження про відсутність мобільної версії нашого сайту, хочемо повідомити вам, що від сьогодні запрацював наш новий сайт //shop.tk-furnitura.com.ua
Даний сайт розроблений як для роздрібного покупця, так і для оптового.
Сайт інтернет-магазину поки що працює з обмеженою кількістю товару, але з кожним днем наповненість його буде рости, в цей самий час старий сайт Інтернет-магазин club.tk-furnitura.com.ua! буде продовжувати працювати в звичайному режимі.

Наш інтернет-магазин буде доречним як для киян, так і для жителів інших міст України, адже всю інформацію про товари ви можете отримати за телефонами менеджерів інтернет-магазину. Також зробити замовлення можна безпосередньо через сайт або за телефоном, що вказано на сайті.

Замовлення в інтернет-магазині можуть робити як гуртові покупці, так і роздрібні, з різницею, що гуртові покупці після відповідної реєстрації отримують фактури з оптовими цінами.


Просимо звернути увагу! На сайті інтернет-магазину вказані роздрібні ціни.

З питань оптових цін звертатись до нашої оптової мережі >>>>


internet-magazin

Звісно, ми не застраховані від помилок, і ми над ними працюємо для вдосконалення роботи з нашими покупцями.

На головному сайті  www.tk-furnitura.com.ua ми розповідаємо про властивості нашого товару, відомі бренди, правила підбору швейної фурнітури. За Вами лишається тільки вибір.

Сподіваємось, що у нашому магазині Ви зможете знайти все, що необхідно Вам для втілення Ваших творчих ідей. Ми завжди відкриті для Ваших побажань і пропозицій, адже надзвичайно цінуємо кожного свого покупця і його час.

Приємного вибору!