Модна подія UKRAINIAN FASHION WEEK SS20

З 31 серпня по 4 вересня в Києві відбудеться тиждень моди Ukrainian Fashion Week SS20. Подія проходить з 1997го, вже 22 роки, залишаючись центральним івентом і місцем зустрічі для українських дизайнерів і всіх учасників фешнринку.

У цьому сезоні Ukrainian Fashion Week представить 45 модних шоу, 5 спеціальних проектів, навчальні лекції для інсайдерів і серію обговорень у форматі public talk. На час проведення українського тижня моди всі причетні зможуть подивитися покази, зайнятися бізнесом, поспілкуватися з професійними медіа, байерами і ритейлмайданчиками.

Одним з пунктів програми в цьому сезоні стане #GLOBAL UKRAINE, мета якого – презентувати в Україні авторитетні міжнародні проекти з фешн-індустрії та дати можливість локальним гравцям просувати себе за межами нашого ринку. Успіх таких брендів, як Ruslan Baginsky, LITKOVSKAYA, BEVZA, дуже надихає новачків, підкреслює прес-служба івенту: «Українці змогли побудувати успішну комунікацію на самому конкурентному ринку, налагодити продаж і сподобатися топ-селебріті. Такі зірки, як Джіджі Хадід, Кендалл Дженнер, Майлі Сайрус, частенько надягають речі українських брендів ».

В рамках тижня моди UFW SS20 пройде шведська виставка Fashion Revolution: The future of textiles, присвячена модному досвіду в побудові стійкої системи споживання і розвитку. Швидкі зміни на фешн-ринку пов’язані з нераціональним використанням ресурсів і проблемами екології, все це впливає на купівельну поведінку і звички споживання у молодого покоління модників, повідомляють організатори івенту.

Виставка продемонструє нові ініціативи – дослідні проекти, еко-стартапи у сфері фешн, що працюють бізнес-моделі і колекції одягу в стилі sustainable fashion.

Ukrainian Fashion Week не перший рік підтримує молоді таланти і намагається створити максимум умов для їх розвитку. Так, в березні 2000 року Український тиждень моди запустила Конкурс молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє», а в 2003 і 2006 роках – проекти New Names та Fresh Fashion. З 2014 року Ukrainian Fashion Week об’єднав покази учасників цих проектів, виділивши в офіційній програмі UFW окремий день, присвячений молодим дизайнерам – New Generation Day. Цього року відбувся 20-й Всеукраїнський конкурс молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє». 18 фіналістів вийдуть на подіум Ukrainian Fashion Week SS20 в рамках платформи New Names.

Вам також має сподобатись...