Модні в’язані купальники для літа

В’язані купальники – це тренд цього літнього сезону.

Тому вибирати є з чого: в’язані трікіні, закриті купальники, бікіні, моделі зі стрингами або шортами.

 

Пряжа «Цвета моды» >>>
Найчастіше для виготовлення купальників використовують бавовняну пряжу з добавкою еластану.

Пряжа ”Кружевная”

Якщо ви хочете, щоб на пляжі вам не було рівних, зв’яжіть купальник самостійно.В даний час зробити це набагато простіше, ніж ще років п’ять тому, тому що сьогодні ви можете знайти безліч різноманітних схем в інтернеті, а в нашому магазині купити потрібну пряжу будь якого відтінку.

 

 

Пряжа «Снежинка» >>>

 
 

Сучасні моделі в’язаних купальників просто створені для того, щоб підкреслити неповторність і своєрідність стилю. Схеми-моделі такі різноманітні, що вибрати щось підходяще саме для себе зможе будь-яка дівчина і на будь який смак. При цьому, Ви будете виглядати чарівно в такому купальнику.

 

Що стосується модних фасонів, то ви могли помітити, що як у минулому році, так і в цьому популярні в’язані міні бікіні. Також варто звернути увагу на закриті купальники з “сіточкою”, квітковими мотивами, мереживами і різними орнаментами.

Модні малюнки – геометричні фігури та горошок.

У моді жовті, сірі, блакитні, рожеві, білі і чорні в’язані купальники.

 

Пряжа ”Блестящий лен”

 

Модним трендом сміливо можна назвати в’язані бікіні без бретелей і зав’язок. Часто для прикраси використовується бахрома.

 

   
 

Одним з головних достоїнств в’язаних купальників є те, що вони прекрасно коригують фігуру. За допомогою драпірування або рюшечок на трусиках і ліфі ви зможете додати об’єм. А завдяки метеликам або квіткової композиції можна відвернути увагу від деяких «проблемних» зон.

 

 

Сохранить

Сохранить

Вам також має сподобатись...