Карабіни

half-bolt-snapКарабін – швидкодіюча сполучна ланка між двома предметами, що мають петлі. Карабін має форму у вигляді скоби з пружинною лямкою.

Патент на винахід карабіна був отриманий в 1906 році.

Карабін – основний сполучний пристрій в альпінізмі, спелеології, парашутному спорті, роупджампінзі і багатьох інших суміжних видах діяльності. Застосовується для страховок, самостраховок, як блоки, для з’єднання вірьовок із скельними крюками та ін.

Через свою універсальність використовується в рюкзаках, ранцях, сумках, кріпленнях для в’язки ключів і так далі.
Карабіни виготовляються, залежно від призначення, з різних матеріалів. Карабіни, що використовуються в промисловому альпінізмі, при рятувальних роботах, в індустрії і в інших місцях, де важливі надійність і довговічність, виготовляються із сталі.

Сталеві карабіни в основному використовуються в індустрії, рятувальних операціях і промисловому альпінізмі, завдяки їх міцності і високій здатності навантаження. Проте вони значно дорожче і важче алюмінієвих.

Алюмінієві карабіни в даний час практично витіснили сталеві в спортивному і любительському секторі. Вони дешевші і значно легші, і не дивлячись на це, витримують значні навантаження, які вони випробовують в спортивному скелелазанні.

Дизайн карабінів такий, що вони розраховані на навантаження, що діє уздовж основної вісі, при цьому лямка має бути закрита. Спроба навантажити його яким-небудь іншим способом може привести до руйнування карабіна навіть при незначній силі дії.

Наявність товару на складі запитуйте у менеджерів.

Карабіни з кільцем

Матеріал: нікель,оксид, чорний

Розмір, мм: від 25 – 60 мм

 

Карабiни з рамкою

Карабiн простий