Нитка AMANN SabaTEX

headersabatex(Під замовлення) Краща якість і різноманітність кольорової гамми.
Saba TEX – перевірена на практиці текстурована нитка із складного поліефіру. Її об’ємний характер забезпечує високе ефективне обметування зрізів тканин, а також м’яке, приємне на дотик виконання конфігураційних швів.

Область застосування.

Saba TEX використовується в якості нитки петлителя, і нитки для виконання краєобметувальних швів на трикотажних, в’язаних виробах, і купального одягу, білизняних виробах.
Saba TEX 120 – придатна для виконання краєобметувальних і конфігураційних швів на білизняних виробах. Завдяки хорошій покриваємій здатності нитка успішно застосовується для краєобметувальних швів.
Saba TEX 250 – це найтонша нитка в асортименті текстурованих ниток. Воно гарантує м’який характер шва при обметуванні зрізів, що особливо важливо при обробці тонких, легких тканин.

Кольорова гама
Saba TEX пропонується в широкій кольоровій гаммі. Сучасні фарбувальні установки, автоматизовані способи фарбування і ретельно підібрані барвники гарантують найвищу стійкість забарвлення і рівномірне фарбування.

Якість
Виробництво Saba TEX здійснюється за спеціально розробленою технологією на машинах, що забезпечують мінімальне навантаження на нитку. Таке рішення в поєднанні з відбірними сировинними матеріалами гарантує високі стандарти якості марки Saba TEX. Завдяки продуманій системі контролю якості, ці високі стандарти витримуються по всьому ланцюжку виробничого процесу.

Карта кольорів color_card_icon2