Шнур технічний

Всі шнури, вироблені промисловістю, діляться на кручені і плетені, мають у своїй структурі волокон серцевину або ж вона відсутня. Ці характеристики впливають на міцність товару, ступінь зношуваності і інші якості.

Різновиди шнурів синтетичних:

  • Кручений. Основна область застосування – туристична. У поході шнур синтетичний може стати незамінним помічником. Для установки наметів, під час піднімання вантажів, в переправі через річку може стати надійним помічником. Має відмінний запас міцності, а це гарантія безпеки.
  • Плетений. Дуже популярний серед любителів рибної ловлі. Завдяки міцним синтетичним ниткам, що поєднуються особливим способом, він виконує роль волосіні. Шнур плетений синтетичний має щільну і пружну структуру, внаслідок чого абсолютно не втрачає свій початковий стан в умовах частиї експлуатації.. А малий діаметр ніяк не впливає на високу міцність.
  • З серцевиною. Виготовляється, як правило, з поліпропілену. Всередині знаходиться серцевина, яка обвивається опліткою. Завдяки такій схемі, виріб набуває відмінну міцність і велику зносостійкість. Шнур плетений синтетичний з сердечником не тоне у воді і не схильний до її впливу. На хімікати не реагує. Застосовується такий тип шнура в загальногосподарських потребах: як мотузки для білизни, як трос при опусканні насосів всередину свердловини і багато іншого.
  • Без серцевини. Цей вид плетінки більш тонкий, м’який і еластичний. Володіє схожими технічними властивостями, як і попередній варіант. Дуже часто, крім прямого господарського застосування, використовується як матеріал в декоративному оформленні інтер’єру і шнур-опояски для одягу.

Якщо ви вирішили купити шнур, варто звернути особливу увагу на шнур синтетичний. Ціна на нього досить доступна, а за технічними характеристиками він не поступається, а іноді і перевершує натуральні. Є специфічні сфери, де саме синтетичні вироби є абсолютними і незамінними лідерами.

У нашому магазині shop.tk-furnitura.com.ua ви зможете купити шнури в асортименті, звертайтеся.