Все для гардин

vse-dlya-gardin

Сьогодні дизайн аксесуарів для штор настільки різноманітний, що найчастіше вони прекрасно доповнюють сучасні моделі штор, будучи прекрасним акцентом в загальному оформленні вікна. Адже навіть дрібна деталь може істотно змінити загальний вигляд всього віконного оформлення, розставивши потрібні акценти.

Тасьма для збірки, канти, бахрома (з китицями та з помпонами, кручена та класична), коса бейка, люверси, гачки, китиці та кутаси, тримачі-магніти, шнури, гачки та багато іншого докорінно змінять зовнішній вигляд штор і допоможуть перетворити їх у маленькі шедеври дизайнерського мистецтва.

За допомогою аксесуарів для штор можна легко перетворити загальний вигляд штор або додати родзинку їх зовнішньому вигляду. Вибір аксесуарів досить різноманітний – від невеликих магнітів до будь-яких прикрас для штор, легких і грайливих метеликів-шпильок.

Аксесуари прикрасять гардину і будуть радувати око в кімнатах, і нести функціональне навантаження, утримуючи портьєру і відкриваючи вікно для сонячного світла.

curtain_logo_4 fringe_icon kutasi_zastavka luversi-collection_icon
Тасьма для збірки штор Бахрома для штор Кутаси, китиці Люверси для гардин
hook_web magnit-zastavka shnur_icon decor-dlya-shtor
Гачки, Кільця Магніти для штор Шнури для штор Прикраси для штор