Застiбка «блискавка» та слайдери

zippers_sКомпанія «ТК-Фурнітура» пропонує застібки “блискавка” та слайдери до них для різних сфер застосування та конструкцій.

Чому так важливо, щоб “блискавка” для одягу була якісною? Адже  вона займає невелику частку у собівартості готового виробу. Але якщо Ви використовуєте дешеву фурнітуру, то зламана “блискавка” може зробити непридатним весь виріб. Економлячи на фурнітурі, ви ставите під сумнів якість всього виробу. Як переконатися, що “блискавка” якісна? Читайте нашу статтю >>>

За конструкцією виділяють такі поширені «блискавки»: спіральна, або вита застібка; тракторна застібка, металева застібка, потаємна. Виділяють роз’ємні і нероз’ємні «блискавки». Читати далі >>>

Типи блискавок:
Блискавка Т3 розшифровується як тип 3. Така застібка може прикрасити будь-який виріб, використовується для жіночого, чоловічого й дитячого одягу.

Блискавка Т5 розшифровується як тип 5. Така застібка використовується для верхнього жіночого, чоловічого й дитячого одягу.

Блискавка Т8 розшифровується як тип 8. Така застібка використовується для верхнього шкіряного та хутряного жіночого, чоловічого й дитячого одягу.

Існують варіанти конструкції бігунків із захистом від мимовільного розстібання. Як правило, використовують шипи, які входять між ланками «блискавки», і тим самим перешкоджають переміщенню бігунка. В одному з таких варіантів шипи розташовуються на брелоку бігунка і входять в контакт із застібкою при його опусканні; в іншому варіанті шипи знаходяться всередині самого бігунка, і виходять із зачеплення з зубцями застібки, коли до брелоку прикладають зусилля.

Якщо Вас цікавить історія походження Застібки “блискавка” пропонуємо цю статтю >>>

Людським фантазіям немає меж, навіть і застібки-блискавки стали об’єктом для творчості >>>

Застібки «блискавка» спіральні Застібки «блискавка» тракторні Застібки «блискавка» металеві
Застiбка-стрiчка

Слайдери

Брелки