Нитки AMANN – високоякісна швейна нитка для щоденного використання

amann

ТК-Фурнітура пропонує для Вас нитки високої якості.

В данній статті  Ви ознайомитись з перевагами та характеристиками ниток AMANN.

serafil
Serafil

Каталог Serafil 8 – 120
Каталог Serafil 120 – 300

Дуже тонкі поліестерові мультифіламентні нитки для високоякісних обметочних швів та потайних підшивальних швів. Завдяки їх надзвичайно тонкому профілю, високої межі міцності та стійкості до стирання, – ці нитки ідеально задовольняють різноманітні застосування, що вимагають високої якості шва в комбінації з тонким, подібним шовку, зовнішнім виглядом.

Склад і прекрасна обробка показують чудові швейні якості також на автоматизованих швейних машинах. Інші переваги – стійкість кольору, стійкість до прання, висока міцність тощо.

Serafil 120/2

Для тонких обметочних швів і підшивальних швів.

Застосовується як верхня і нижня нитка для стьожки одягу і для машинної вишивки (літери, філігранна вишивка).

Serafil 200/2

Ще більш тонка нитка – альтернатива для обметочних швів і високоякісних підшивальних швів, особливо для легких тканин.

Serafil 300+

Дуже тонка нитка високої якості для м’якого і ледь помітного потайного і обметочного шва.

Serafil 8-120

Універсальна мультифіламентна нитка, виготовлена з поліефірних волокон (100%), володіє високою міцністю на розрив та стійкістю до стирання. Наступні переваги – збалансоване подовження, стійкість до впливу сонячного проміння, погодних умов і високий тепловий опір, – задовольняє жорсткі вимоги до високоякісної нитки для шкіри, переробної промисловості, важких тканин і страхувальної екіпіровки, але також і в звичайному використанні для швейних машин.

Serafil 8

Функціональна сила для ременів безпеки і транспортувальних ременів, оздоблювальних декоративних швів для взуття і для важкого технічного текстилю.

Serafil 10, 15

Декоративна нитка для взуття, шкіри і для важкого технічного текстилю.

Serafil 20

Універсальна швейна нитка для виробництва взуття, подушок безпеки, автомобільних сидінь, валіз, шкіри та важких матеріалів.

Serafil 30, 40

Для взуття, автомобільних сидінь. М’яких меблів, сумок, шкіри та технічного текстилю.

Serafil 60, 80

Для взуття, сумок, шкіри, м’яких меблів, застібок-блискавок, рукавичок, а так само для матраців і багатоголкової стьожки.

Serafil 120

Чудово підходить для багатоголкового стьожки, спецодягу та технічного застосування.

saba c

Saba c

Високоякісна армована швейна нитка з довгих волокон 100%-ого поліестеру.

Призначена для різнобічного використання, показує кращі швейні властивості і якість шва.

Saba c 80

Каталог Saba 80

Saba cНитка, яка може використовуватися в швейних автоматах: для усіх швів, що піддаються навантаженню: на брюках (наприклад, внутрішні шви), робочому одязі, матрацах і глазкових петель (верхня і нижня нитки), обметування петель на нижній білизні (верхня нитка) та декоративні шви. Також доступний меланж.

Saba c 120

Каталог Saba 120

Універсальна швейна нитка для жіночого та чоловічого одягу, купальних костюмів, нижньої білизни, трикотажу та інших тканин, для всіх швейних автоматів у виробництві сорочок, блузок, суконь та обметочних швів. Також для шиття постільної білизни, фіранок тощо.

Saba TEX

Перейти до каталогу

Краща якість і різноманітність кольорової гамми.
Saba TEX – перевірена на практиці текстурована нитка із складного поліефіру. Її об’ємний характер забезпечує високе ефективне обметування зрізів тканин, а також м’яке, приємне на дотик виконання конфігураційних швів.

Область застосування

Saba TEX використовується в якості нитки петлителя, і нитки для виконання краєобметувальних швів на трикотажних, в’язаних виробах, і купального одягу, білизняних виробах.

Saba TEX 120 – придатна для виконання краєобметувальних і конфігураційних швів на білизняних виробах. Завдяки хорошій покриваємій здатності нитка успішно застосовується для краєобметувальних швів.
Saba TEX 250 – це найтонша нитка в асортименті текстурованих ниток. Воно гарантує м’який характер шва при обметуванні зрізів, що особливо важливо при обробці тонких, легких тканин.
Кольорова гама
Saba TEX пропонується в широкій кольоровій гаммі. Сучасні фарбувальні установки, автоматизовані способи фарбування і ретельно підібрані барвники гарантують найвищу стійкість забарвлення і рівномірне фарбування.
Якість

Виробництво Saba TEX здійснюється за спеціально розробленою технологією на машинах, що забезпечують мінімальне навантаження на нитку. Таке рішення в поєднанні з відбірними сировинними матеріалами гарантує високі стандарти якості марки Saba TEX. Завдяки продуманій системі контролю якості, ці високі стандарти витримуються по всьому ланцюжку виробничого процесу.

 

Вам також має сподобатись...