Новинка! Високоміцні поліестрові швейні нитки для пошиття взуття та виробів із шкіри

«ТК-Фурнітура» представляє високоякісну продукцію ізраїльської компанії “The Israeli Processing Company” LTD – виробника світового рівня  філаментних ниток та волокон.

     IPC є одним з найбільших виробників різних ниток в Ізраїлі, крім того 80% продукції експортується до 40 країн світу. Близько половини взуттєвих підприємств в Італії та Іспанії з успіхом використовують нитки виробництва IPC , що є результатом високої якості продукції IPC та прийнятних цін .

     Продукція підприємства пройшла тести та відповідає міжнародним стандартам ISO 9002 і Oeko-Tex Stadart 100, Class I. Нитки виробництва IPC мають дуже широкий спектр застосування, а також відповідають сучасним вимогам до сучасних ниток для шиття.

Пропонуємо новинки:

Нитка IPCWAX/S

Плетена вощена швейна нитка, призначена для всіх видів стібків.

Основні галузі застосування – пошиття взуття та виробів із шкіри.

 
Нитка IPCWAX

Плетена та повністю вощена швейна нитка, призначена, головним чином, для ручного шиття, для зміцнення верхнього  декору виробів із шкіри, таких як сумки, взуття, валізи, ремені тощо.

Застосовується також і для пошиття морських вітрил.

 
 
Нитка IPCLUB

Плетена і промаслена швейна нитка, призначена для міцних та декоративних швів при пошитті підошов, шкіряних виробів, ременів, валіз тощо.

Цю продукцію ми будемо представляти на виставці “LEATHER AND SHOES” – Міжнародна спеціалізована виставка взуття, шкіри та хутра з 17 по 20 липня 2012.

Місце проведення: Міжнародний Виставковий Центр, Київ, Україна

Якщо Ви зацікавились цією продукцією, просимо надіслати свої заявки на зразки ниток

на ел.адресу:

svetlana@www.tk-furnitura.com.ua  або за телефоном (044) 507-17-02. Контактна особа Шиманьска Світлана

Перейти до каталогу товарів >>>

Вам також має сподобатись...