Новий кампейн Ukrainian Fashion Week AW’17-18

Цього разу дизайнери представляють свої AW 17/18 collections не у березні, як це було зазвичай, а з 4-8 лютого 2017 року в «Мистецькому Арсеналі». Звісно, так швидко підготувати нову колекцію вельми складно, 4 місяці – це надзвичайно короткий термін. Та дивлячись на кампейн нового сезону UFW, можна з упевненістю сказати, що навіть якщо кількість дизайнерів-учасників зменшиться, нас чекає просто неймовірний Тиждень моди, що виходить за звичні рамки і ламає стереотипи.

Головною ідеєю кампейну стало руйнування стереотипів, створених у нашому суспільстві.

– Відсутність толерантності, расизм, гомофобія, нав’язування стандартів… Якщо ми не змінимося – ми загинемо! – впевнена співзасновник і голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week Ірина Данилевська. – Слід використовувати впливовість моди! І говорити про глобальні речі, використовуючи будь-яку можливість. Для когось fashion – «мистецтво», для когось – «ганчірки», для когось – «гроші». Для когось – «функція»… Для мене – місія!

Дизайнери закликають розглядати моду не лише як індустрію, а, насамперед, як «трибуну» для висловлення думок, для донесення певної інформації до публіки таким незвичайним способом.

Головним луком нової рекламної кампанії Ukrainian Fashion Week став особливий тренч, який був виготовлений з різних тканин і з упізнаваними принтами та фактурами українських дизайнерів. Над його створенням працювали дизайнер Кирило Харітонцев і студенти Київського національного університету культури та мистецтв.

Над зйомкою працювали фотограф Ксенія Каргіна і директор агентства «Луч» Антон Белінський. Неймовірні знімки кампейну наочно ілюструють усі ті проблеми, які замовчуються в суспільстві. І саме на них українські дизайнери і хочуть звернути увагу публіки.

– Ідеї гуманізму, звільнення від тягаря забобонів, прийняття різних форм прояву краси… Ми пропонуємо відмовитися від оціночних суджень, пасивності в думках і вчинках – говоримо про світ, багатогранний у своєму прояві. Мода в цілому, а Ukrainian Fashion Week зокрема, об’єднують людей з різним баченням краси, і це – прекрасно! – зазначила Ксенія Каргіина.

 

Сохранить

Вам також має сподобатись...