Оголошена програма 38-го Ukrainian Fashion Week

banner_annonce-ufw_2016

1 березня відбулася анонсна прес-конференція Ukrainian Fashion Week, який буде проходити з 17 по 23 березня.

Засновники Українського тижня моди Ірина Данилевська і Володимир Нечипорук оприлюднили програму заходу, розповіли про головні фешн-події та нові цікаві проекти.

Як заявили організатори, Ukrainian Fashion Week розширює свої межі та знайомить громадськість не лише з дизайнерським одягом, але й з іншими напрямками в моді та мистецтві.

На 38-му тижні української моди будуть представлені проекти, присвячені дизайну взуття, головних уборів і ювелірних прикрас. Також буде акцентовано особливу увагу на індивідуальному пошитті чоловічого одягу – в рамках UFW відбудеться битва тейлорів.

Протягом усього тижня моди майстри-кравці будуть створювати костюми для трьох спеціально запрошених гостей: актора і телеведучого Юрія Горбунова, ветерана АТО Віктора Кардаша і головного редактора сайту Platfor.ma Юрія Марченка.

Вісім днів краси та стилю здивують відвідувачів не тільки різноманітністю проектів, але й новим оформленням головної локації – Мистецького Арсеналу. Для створення унікального дизайну приміщення організатори запросили відомих українських художників і фешн-ілюстраторів.

38-й Український тиждень моди збере 86 дизайнерів, 250 моделей і безліч гостей. У рамках заходу пройде 56 показів, що ілюструють оригінальність, яскравість і стрімкий розвиток української модної галузі.

Повну програму подій можна подивитися на офіційному сайті Ukrainian Fashion Week.

Image_ufw_2016

Вам також має сподобатись...