Панно своїми руками

панно в квартире

Швидко, дешево і просто. Ідеї, як зробити свій будинок ідеально красивим. Панно на швидку руку. Всі ідеї прості і покликані допомогти вам повірити в свої сили і зробити панно своїми руками.
Що таке панно, запитаєте ви, і для чого потрібно?
Панно – це останній штрих в оздобленні будинку, що додає шик і завершеність зовнішності. Це кілька предметів, красиво розкладених і поміщених в рамку. Ось і все. Загадка в тому, що і як розкласти.

Панно має бути вдалим колірною плямою, і розташовуватися в потрібному місці. Воно повинно відповідати саме вашому будинку, тому нерозумно купувати щось більш-менш підходяще. Краще зробити панно своїми руками, використовуючи те, що під руками вже є і докуповуючи тільки необхідне.

Давайте розглянемо декілька способів виготовлення панно. Абсолютно різних. Єдине, що в них може бути спільного – це рамка. Рамка і основа-полотно, як у картини. Отже. Робимо панно власноруч.

Ідея № 1. Використовуємо застібки-«блискавка»
Знаходимо декілька блискавок для одягу. Переплітаємо їх в довільному порядку, роблячи акцент на кольорі. Клеїмо супер-клеєм на підкладку. Панно готово!

Ідея № 2. Із самих звичайних еластичних тасьм для волосся
Купуємо їх багато, яскравих і різних. Або майструємо, якщо є з чого. У довільному порядку кріпимо на підкладку. Або навіть можна не клеїти, а кріпити шпильками. Така робота рано чи пізно стане вишуканим подарунком для сотні дівчаток.

Ви вже зрозуміли, що фішка цих панно – різноманітність кольору при одноманітності форми. Тобто, багато однакових предметів різної розмальовки. Ви чудово можете зробити своє з гудзиків, стрічок, пробок з пляшок … продовжите список!

 

Ідея № 3. Різноманітність форми
Центральна частина композиції – силіконові павучки. Приблизно такі, як на фото. Далі беремо три однакові порожні рамки, фарбуємо в білий колір, чорною фарбою імітуємо бересту. З нитки типу «Ірис» плетемо «павутину»: 6 ниток перехрещуємо в центрі, кріпимо на кнопки до бортів рамки. Потім вузлами зав’язуємо концентричні форми, які формують павутину. Зверху клеїмо комах. Березу можна прикрасити листям, можна залишити так. Вуаля!

Ідея № 4. Різного розміру рамочки

Потрібно 13 рамочек, які не надто різняться за розміром. І китайський звичайний будильник. В 12-ти рамочках робимо аплікації за принципом печворку в стилі кантрі. Тобто, такі веселенькі примітивні картиночки. У тринадцятій рамочці робимо отвір по центру, вставляємо годинниковий механізм, перевертаємо, кріпимо стрілки, а ними може бути що завгодно, хоч соломинки для коктейлю. Стрілки через отвір кріпимо до механізму.

Якщо навіть такі прості речі вам робити лінь, закріплюйте готові 12 рамок з печворку по колу і годинник до стіни. Дуже мила прикраса на кухонну стіну.

Ідея № 5. Морське панно
Улюблена тематика для багатьох з нас. Потрібна рамка. Купуємо або робимо самі. І безліч, привезених з відпустки, морських сувенірів. Розташовуємо красиво, приклеюємо суперклеєм. Важливо тільки не змістити центр ваги. Пустотілу мушлю, круглу бусину важко буде приклеїти невеликою кількістю клею. А якщо налити багато, навіть самого прозорого, неохайність роботи буде просто відштовхувати. Для робіт такого роду використовуємо тільки клейовий пістолет. Він скріплює деталі гарячим клеєм на основі силікону.

Коли кріпимо пустотілі деталі термопістолетом, наносимо гарячий силікон так, щоб він добре змастив кромку і пішов всередину деталі, а не назовні.

Ідея № 6. Триптих
Три підрамника однакового розміру обтягуються тканиною: різними клаптиками, поєднанними між собою або кольором, або візерунком. Такий варіант називається текстильним декором.
Або тканину з великим малюнком ділимо на три частини. Підрамники в такому випадку можна брати різної форми. Кріпимо тканину кнопками. Дуже тонку і прозору краще не брати. Зате дуже цікаво, коли такий триптих гармоніює з гардинами.
Ідея № 7. Чорно-біле панно
Ідеальне рішення для декору багатоколірного інтер’єру.

Ідея № 8. Композиції з штучних або сухих квітів
Потрібна рамка з підкладкою або без і квітковий матеріал. Квіти, навіть несправжні, гарні самі по собі. Так що потрібно потрудитися, щоб зіпсувати композицію. При натхненні вона завжди буде красива. Так як сухі пелюстки дуже крихкі, сміливо покривайте готову ікебану аерозольним автомобільним лаком типу «Престо».

Ідея № 9. Фрукти, ягоди
Дуже модна тема – сухі і штучні фрукти, ягоди та спеції. Сюди добре впишуться ще й сизаль (волокна пальми), горіхи й гілки. Принципи ті ж, що і в квіткових букетах, але акцент робиться більше на чітких обрисах ліній, ніж на кольорі.

Ідея № 10. Панно з СD дисків
Дати друге життя вініловим CD дискам. Вони чудово піддаються розпису та декупажу, мають ідеальну круглу форму!

Ідея № 11. Вишивка
Вишивати не обов’язково хрестиком або гладдю. Чудовий крейзі стиль дає широкі можливості. Це означає, що ми кріпимо, що хочемо і як хочемо за допомогою ниток. Ось вам і вишивка. Головна умова – карколомна краса.

Ідея № 12. Панно фен-шуй
Гарно оформлений ієрогліф з хорошим змістом притягує щастя в дім за твердженням китайських мудреців. Дивлячись на те, як швидко Китай завойовує світ, може варто спробувати? Розпиляти бамбукову палицю на 4 частини, зв’язати мотузкою в рамку, натягнути на рамку шматок щільної тканини, картону або шкіри. І накреслити красивий ієрогліф – щастя, любов, багатство, удача!

 Ідея № 12. Панно з бісеру

Як ви і самі вже зрозуміли, панно – це щось, зроблене на одному подиху, без болісних підготовок і зусиль. Дерзайте, прикрашайте свій будинок!

Джерело: //ibud.ua

Вам також має сподобатись...