ТМ “Preciosa” (Чехія)

Preciosa “- Ваш блискучий вибір

ТМ “Preciosa” – широкий асортимент бісеру, намистин та інших біжутерійних каменів найвищої якості різних форм, розмірів і кольорових відтінків.
ТМ “Preciosa” – провідний світовий постачальник широкого асортименту компонентів машинного огранювання для самих різних галузей:Кришталеві компоненти – крім широкого асортименту кришталевих каменів машинного огранювання, намистин і підвісок, фірма також поставляє ланцюжки та стрічки з Шатонней, шатонові кульки і ронделі, а також інший асортимент.Фірма випускає і фасонні камені ручної роботи, так звані кабошони.Камені для ювелірних прикрас – широкий асортимент натуральних і синтетичних дорогоцінних каменів різноманітної огранювання, розмірів і колірних відтінків постійно розширюється за рахунок нових типів.Підвіски для люстр – кришталеві напівфабрикати всіх форм і розмірів призначені в першу чергу для виробництва декоративних світильників або ж в якості компонентів для біжутерії.

Компанія “Preciosa” – провідний світовий виробник біжутерійного кришталю, який займається, в першу чергу, виготовленням шатонів машинного огранювання, намистин та інших біжутерійних каменів найвищої якості в широкому асортименті різних форм, розмірів і кольорових відтінків.

Компанія Jablonex, яка славилася більш ніж 400-річними традиціями виробництва чешським бісером, ледь не закрилася назавжди. Завод Орнела, який колись входив до Jablonex тепер належить торговій марці Preciosa.”Preciosa” відродила традиції чеського бісеру, саме завдяки цій компанії і зараз можна купити чеський бісер, який завжди славився відмінною якістю. Марка “Preciosa” була вперше зареєстрована в Чехії в 1915 році. Після другої світової війни відбулося об’єднання декількох невеликих фабрик і цехів в місті Яблонець-на-Нісі і його околицях. Офіційною датою заснування фірми “Preciosa” вважається 10 квітня 1948.

Штаб-квартира фірми знаходиться в місті Яблонець-на-Нісі в Північній Чехії, в регіоні зі столітньою традицією скляного виробництва.

У місті Каменицки Шенов компанія “Preciosa” виробляє люстри з підвісками і сучасні декоративні світильники. Компанія поставляє освітлення під замовлення для найрізноманітніших представницьких будівель, таких, як, наприклад, театри, готелі та ексклюзивні палаци. Традиція виробництва люстр бере початок вже з 1724 року.

Крім компонентів для біжутерії і люстр, компанія “Preciosa” поставляє в багато країн світу і камені для ювелірних прикрас з кубічного цирконію, ексклюзивну біжутерію, кришталеві статуетки та подарункові предмети.

Компанія “Preciosa” виготовляє на своїх скляних заводах кришталеве скло найвищої якості. Постійне вдосконалення технології огранювання та шліфування дозволяє підкреслити виняткові оптичні властивості кришталю. Яскраве блискання і райдужні відблиски від всіх фацетов чудовою шліфовки – характерна ознака виробів від компанії “Preciosа”.

 
Купити продукцію “Preciosa” ви можете в інтернет-магазині

shop.tk-furnitura.com.ua

 

Вам також має сподобатись...