ВАТ “Прядильно-нитковий комбінат ім. С.М. Кірова” (Росія)

pnk-kiroff-logoВАТ “Прядильно-нитковий комбінат ім. С.М. Кірова” (Росія) – високоякісні швейні та в’язальні нитки, муліне

ВАТ “Прядильно-нитковий комбінат ім. С.М. Кірова” (ВАТ “ПНК ім С. М. Кірова”) – одне з найстаріших підприємств текстильної промисловості Росії, що  засноване в жовтні 1833 року. Багато десятиліть саме ВАТ “ПНК ім С.М. Кірова” вносить найістотніший внесок у те, щоб нитки були в  повному достатку. На комбінаті шанують традиції славного минулого.

ВАТ «Прядильно-нитковий комбінату ім. С.М. Кірова» на сьогоднішній день є безумовним лідером на російському ринку виробництва ниток. Більше 50% всіх ниток, що виробляються в країні – продукція ВАТ «ПНК ім. С. М. Кірова ». Клієнтами Комбінату є більше 1000 підприємств практично всіх галузей легкої промисловості, понад 30 великих оптових фірм, тисячі магазинів і універмагів.

Підприємство підтримує і постійно розвиває ділові контакти з Республіками СНД і країнами Балтії. Розгалужена дилерська мережа комбінату дозволяє підтримувати тісний зв’язок з покупцями, забезпечує оперативність постачання в регіони Росії і ближнього зарубіжжя. Якість товару та сервісу гарантує система менеджменту комбінату, яка схвалена відповідно до вимог міжнародних стандартів ІСО 9001:2000.

У 1976 році ПНК ім.С.М.Кірова перший в Росії освоїв виробництво нової продукції – армованих ниток, які дозволяють зшивати будь-які тканини, незалежно від їх складу, і придатних для всіх технологічних операцій. У 90-х роках було налагоджено випуск армованих ниток «ЛХ» (лавсан-бавовна), «ЛЛ» (лавсан-лавсан), «ЛС» (лавсан-сіблон «бавовняноподібне волокно»).

Сьогодні комбінат випускає широкий асортимент швейних ниток від 22 до 200 Текса. Таким чином, поступово комбінат перепрофілювався на універсальні синтетичні нитки замість бавовняних ниток. Свою асортиментну політику комбінат будує виходячи з споживчого попиту.

У 2000 році була освоєна технологія виробництва ниток з штапельного лавсану 30ЛШ, 40ЛШ призначених для трикотажних і тонких сорочечніих тканин; поліефірних ниток 22Л, 86Л, 25ЛЛ. Крім того, збільшено число асортиментних позицій капронових ниток: 50К, 65К, 95К, 190К, широко використовуваних у взуттєвої та шкіргалантерейної промисловості.Успішно відпрацьована технологія виробництва недорогих тарних ниток 210 ЛШ для підприємств харчової промисловості.

Гордістю комбінату є унікальна технологія хімічної обробки, що надає блиск, яскравість, стійкість фарбування до дії сонячних променів, ниткам для рукоділля – мерсеризація. Сьогодні “ПНК ім С. М. Кірова” – єдиний в Росії виробник мерсерізованних ниток з 100% бавовни для вишивання “Муліне” і в’язальних ниток.

Сьогодні на ПНК ім.С.М.Кірова розроблений і здійснюється комплекс заходів для удосконалення технології виробництва продукції і розширення асортименту, відбувається регулярне оновлення парку обладнання, що також важливо для розвитку виробництва.

Вся продукція ВАТ “Прядильно-ниточного комбінату ім. С. М. Кірова” має необхідні сертифікати та санітарно-епідеміологічні висновки. Комбінат гарантує оперативність і надійність поставок, індивідуальний підхід до кожного покупця і пільгові умови постійним клієнтам.

Спектр випускаємої продукції, яку ми пропонуємо від виробника:

Свідоцтва та дипломи

 

Вам також має сподобатись...