Протест проти війни стане головною темою нового сезону Kiev Fashion Days

Протест проти війни стане головною темою нового сезону Kiev Fashion Days

З 27 по 30 березня в Києві пройде міжнародний тиждень моди Kiev Fashion Days, на якому будуть представлені колекції всесвітньо визнаних дизайнерів.

Професійна модна подія збере модних експертів світової величини, пресу, fashion-інсайдерів, а також буде відкрито для всіх охочих зробити свою заяву на підтримку нового майбутнього України.

“Мир – обов’язкова умова побудови нової країни. Саме мир – головна тема сезону осінь-зима 2014-2015 Kiev Fashion Days, яка знайшла відображення в рекламній кампанії тижня моди і спеціальному проекті #fashionforpeace. Українська модель Надя Шаповал, білий мирний камуфляж Ksenia Schnaider, національний прапор України, рух вперед і пацифістський знак миру – образи кампанії нового сезону Kiev Fashion Days” – пояснюють організатори MBKFD.
 
Програма події цього сезону включає покази українських дизайнерів; проект Fashion Scout Kiev – презентації та шоу-рум найкращих дизайнерів східно-європейського регіону; трейд-шоу для дизайнерів прикрас та аксесуарів, а також стріт-марок LEVEL’S, освітній курс від міжнародних експертів Kiev Fashion Institute.
Перший сезон Kiev Fashion Days відбувся 3,5 роки тому в Мистецькому Арсеналі. За словами організаторів, за цей час fashion-активісти України, в першу чергу дизайнери, довели своєю роботою всьому світу, що креативна складова роботи дизайнерів заслуговує найвищого визнання, що якість і виробництво українського модного продукту – на високому рівні, що українські бренди – надійні бізнес-партнери.

Вам також має сподобатись...