Робочі ґудзики на рукавах

“Справжній чоловічий костюм зобов’язаний мати гудзики, що розстібаються, на рукавах піджака…””

Ґудзики на чоловічому костюмі

   Навіщо? – На сьогоднішній день вже практично в цьому і немає сенсу. Ну, хіба що показати породисте походження костюма, залишивши нижній гудзик на шліці рукава не застебнутим. Я знаю дві історії походження робочих гудзиків:

Версія 1:

Ґудзики на чоловічому костюмі

 

Європа, XVII – XVIII століть. Функцію носової хустинки виконує рукав. Для того, щоб мундир виглядав більш презентабельно, був виданий наказ про те, щоб на його рукавах були присутні гудзики, що розстібаються. Як це вирішить проблему? Та дуже просто: сякати тепер можна не в рукав мундира, а в манжет сорочки!

Версія 2:

Ґудзики у Вікторианську епоху

Вікторіанська епоха. Один з лікарів попросив кравця зробити так, щоб можна було засукувати рукава піджака для зручної роботи. Ідея сподобалася колегам, народився новий елемент чоловічого костюма. Через деякий час, потреба в рукавах, що розстібаються, пропала: доктори зрозуміли, що одяг здатний переносити хвороботворні мікроби і стали користуватися змінними халатами. Проте, робочі гудзики залишилися до цього дня.

Скажіть, а на рукавах ваших костюмах розстібаються гудзики? Якщо так, то чи користуєтеся ви цією функцією? Якщо немає, то хотіли б, щоб вони розстібалися?

 

Вам також має сподобатись...