Тасьми еластичні – їх відмінність, від чого залежить ціна, застосування

Існує декілька методів виробництва тасьм еластичних.

Важливо! Всі зазначені види тасьм можуть вироблятися різної щільності та із різних матеріалів, від чого залежить кількість, сила та коефіцієнт розтягнення, якість та ціна продукції!

Плетені – виробляються методом переплетення синтетичних ниток поміж латексних ниток (як коса). Зазвичай виробляється від 2мм до 15мм.

Також плетеним методом виробляються шнури еластичні (шляпні), але на відміну від тасьм, переплетення синтетичних ниток відбувається навколо латексних. Товщина залежить від кількості латексних ниток всередині шнура.

В’язані (тонкі, полегшені) – виробляються методом машинного в’язання гачками синтетичних поміж латексних ниток. Більш м’які, ніж ткані, та не розраховані на великі навантаження. Можливі розміри від 2мм до 200мм.

Ткані (щільні) – виробляються на стрічкоткацьких станках методом ткацтва. Більш щільні, ніж в’язані, можуть вироблятися як з поліефірних, так із поліамідних ниток в поєднанні з латексом та мають більш широку сферу застосування (бандажні, взуттєві, меблеві, жакардові, поясні). Можливі розміри від 3мм до 600мм, в залежності від обладнання.

Тасьма еластична плетена (постільна білизна, автомобільні чохли, медичний одяг, тощо).

Тасьма еластична в’язана (тонка, полегшена)

матраци, спецодяг, вироби з легких тканин, медичний одяг, сумки, білизна, дитячий одяг, тощо.

Тасьма еластична ткана (щільна)

військове спорядження, взуття, спортивний одяг, медичні вироби (бандажі, протези), меблі, матраци,білизна, тощо.

При передрукуванні статті посилання на сайт www.tk-furnitura.com.ua обов’язкове.

Вам також має сподобатись...