ТК-Фурнітура запрошує на виставку “ALLTEX: Весь мир текстиля”

ТК-Фурнітура запрошує на виставку “ALLTEX: Весь мир текстиля”, що проходитиме з 26 – 29 березня 2014 року

Місце проведення:

26 – 29 березня 2014 р.
Київ, Міжнародний виставковий центр
Броварський пр-т , 15 (ст.м. Лівобережна)

На початку весняного сезону знову відкриє вікно можливостей для активних учасників ринку текстилю XXV Міжнародна спеціалізована виставка « ALLTEX – весь світ текстилю».

26 – 29 березня 2014 р.  Промоушн-центр «Український Подіум» традиційно збере на одному виставковому майданчику виробників і дистриб’юторів всіх напрямків текстильного бізнесу.

Весняна виставка продемонструє асортимент сировини для текстильного виробництва, обладнання і готові вироби, які, безсумнівно, задовольнять запити найвибагливіших покупців.

Лідери ринку і молоді компанії ретельно підбирають асортимент, оновлюють свої колекції, щоб продемонструвати відвідувачам найцікавіші новинки.

Одночасно з «ALLTEX – весь світ текстилю» у виставковому павільйоні МВЦ пройде 19-та виставка “Handmade-Expo” – виставка № 1 в Україні, яка об’єднує лідерів ринку товарів для рукоділля та творчості і дизайнерів, які представляють свої авторські роботи.

Основні розділи виставки:
• Індустрія одягу
• Тканини. Нитки. Фурнітура
• Обладнання і засоби виробництва
• Інтер’єрний текстиль
• Спецтекстиль. СпецодягЗапрошуємо всіх, чиї інтереси сягають сфери швейного та текстильного та бізнесу відвідати виставку «ALLTEX : Весь світ текстилю» у Міжнародному виставковому центрі, Броварський пр-т 15, м. Левоборежная, м. Київ, Україна.
Сайт організатора виставки >>>
Отримати запрошення >>>

 

Вам також має сподобатись...