Royal Embroidery Threads Pvt. Ltd. (Індія)

Royal Embroidery Threads Pvt. Ltd. є однією з найбільш відомих компаній, що займається виробництвом, постачанням та експортом різних видів ниток для вишивання. Найбільш успішний бренд “Royal” використовується провідними виробниками одягу та експортерами як в Індії, так і у всьому світі.

Компанія ТОВ “ТК-Фурнітура” являється дилером і пропонує високоякісну вишивальну нитку, яка широко визнана серед незліченних клієнтів Royal Embroidery Threads Pvt. Ltd. завдяки таким функціям, як висока міцність нитки на розрив, еластичність, стійкість кольорів та багато іншого. Також весь асортимент продукції знаходить застосування в різних сегментах, таких як чоловічий та жіночий одяг, меблева тканина, взуття та багато інших, де потрібна вишивка. Вся продукція сертифікована міжнародним стандартом якості Oeko-tex 100 і не містить шкідливих речовин.

Завдяки ефективному управлінню та сильній і відомій позиції на внутрішньому, а також на міжнародних ринках, асортимент ниток пропонується за найбільш конкурентними цінами.

Всі нитки виготовляються з використанням високоякісної сировини, придбаної від надійних постачальників, відомі за своєю якістю, міцністю та кольоровістю, а також сертифіковані за сертифікатом Oeko-Tex 100.

Широкий асортимент продуктів ґрунтується на найсучасніших технологіях та перевіряється на кожному етапі процесу за різними параметрами якості.

Вам також має сподобатись...