Ukrainian Fashion Week NoSS у новому форматі

Модна індустрія поступово виходить з карантину. Оргкомітет Ukrainian Fashion Week оголосив програму чергового сезону. Його назвали NO SEASON Season, він пройде з 31 серпня по 3 вересня. У нового сезону — нова концепція. На перший план виходять три пріоритетні напрямки. Це підтримка молодих дизайнерів, сталий розвиток моди та міжнародні креативні колаборації.

Український тиждень моди Ukrainian Fashion Week відбудеться у столичному Мистецькому Арсеналі.

“Ми готуємося до проведення сезону як завжди і опрацьовуємо декілька варіантів на випадок проведення UFW в умовах карантину. Ми не збираємося порушувати закон і наражати людей на небезпеку. Тиждень Моди пройде саме так, як буде необхідно з ситуацією. Здоров’я і безпека наших колег і партнерів понад усе”, – йдеться в повідомленні.

Як розповіли організатори, опитування, проведене в квітні, показало падіння продажів у дизайнерських брендів на 77% порівняно з квітнем 2019, а більше 40% співробітників fashion-брендів України під час карантину пішли у неоплачувану відпустку.У зв’язку з цим, UFW вирішили підтримати українських дизайнерів, оголошуючи концепцію всесезонності − NO SEASON Season – і закликаючи дизайнерів представити колекції в найрізноманітніших форматах: традиційному та всіх можливих формах диджитального. Також дизайнери зможуть показати колекції, які не були продемонстровані в минулому сезоні, але актуальні для продажу зараз, а також колекції нового сезону.

GUDU

Вам також має сподобатись...