Вчимося шити декоративні подушки. Частина 3

Майстер-клас: декоративна подушка з обрізків тканини

Якщо у вас залишилися різнокольорові обрізки тканини, використаної в якихось інших проектах, і ви не знаєте, до чого їх можна застосувати, можливо, з них теж може вийти симпатичний чохол. Такий …

 
Вам знадобляться два однакових квадрата яскравої тканини під основу, один з яких стане фронтальною частиною чохла. Якщо ви хочете зробити знімну наволочку, знадобляться три квадрата. Виберіть квадрат, який стане фронтальної стороною чохла, спочатку ви будете працювати тільки з ним.

Розріжте різнокольорові клапті тканини на смуги рівної довжини і ширини, після чого складіть їх удвічі і пропрасуйте праскою. Заготовок має бути стільки, щоб ними можна було покрити весь простір квадратної основи.

 

Відступивши від краю основи на ширину смужки, починайте обшивати її заготовками. Кожна наступна повинна трохи закривати попередню (так, щоб не було видно шва).

 

Закінчивши шиття, підрівняйте бічні кромки, обрізавши надлишки тканини там, де це необхідно.

Далі, ви можете або просто пришити задню частину чохла і набити його, як у попередньому випадку, або зробити наволочку, яку можна буде використовувати з уже готовою подушкою відповідного розміру. Щоб зробити знімну наволочку, вам потрібно вирізати не два квадрата основи, як ви робили раніше, а три. Один з них (фронтальний) ви декоруєте кольоровими смужками тканини, два інших потрібно акуратно підробити з одного боку:

 
Коли це буде зроблено, накладіть один з квадратів на фронтальний наступним чином:
 
 
 

Пристрочите дві деталі один до одного, слідуючи пунктирною лінії. Потім прикладіть залишився квадрат з іншого боку і теж пристрочите:

 

 
 
Виверніть наволочку і заправте в неї вже готову подушку.
 
Джерело: promyhouse.ru

 

Вам також має сподобатись...