Укр. Eng.

Alternative flash content

You need to upgrade your Flash Player

Get Adobe Flash playerМуліне

Вишивальні нитки "Муліне-12" виробляються з кращих сортів бавовни, в 12 складень (6 ниток, що вільно розділяються).

Нитки виготовляються по технології хімічної обробки ниток з 100% бавовни, що додає блиск ниткам для рукоділля.

Особливо міцне фарбування забезпечує яскравість кольору, а також стійкість фарби до дії сонячних променів та прання.

Нитки призначені для ручного вишивання, та машинної вишивки, а також використовуються для в'язання, оздоблення трикотажних виробів.

 

Нитки Муліне купити в магазині в Києві і в Україні.

В даному розділі каталогу представлені нитки муліне, які Ви можете купити як оптом так і в роздріб в одному з наших магазинів, які знаходяться в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові та Хмельницькому. Адреси магазинів можна переглянути в розділі "Контакти". Якщо у Вас виникли питання з приводу придбання ниток муліне, то можете сміливо телефонувати нам. Ми з радістю відповімо і проконсультуємо Вас з приводу покупки ниток муліне.

Нитки Мулине купить в магазине в Киеве и в Украине.

В данном разделе каталога представлены нитки мулине, которые  Вы можете купить как оптом так и в розницу в одном из наших магазинов, которые находятся в Киеве, Харькове, Днепропетровске, Львове и Хмельницком. Адреса магазинов можно посмотреть в разделе "Контакты". Если у вас возникли вопросы по поводу приобретения ниток мулине, то можете смело звонить нам. Мы с радостью ответим и проконсультируем Вас по поводу покупки ниток мулине.

alt Перейти до каталогу >>>


Powered by VirtueMart