В’язаний годинник – майстер клас

У нас є чудова пропозиція, як продовжити сонячні дні і яскравий настрій. Пропонуємо створити невибагливий годинничок, який додасть особливого шарму дитячій кімнаті, а також яскравих фарб до будь-якого інтер’єру.

 

 
 

На превеликий жаль, літо не може продовжуватися стільки, скільки ми цього б забажали… Але у нас є чудова пропозиція, як продовжити сонячні дні і яскравий настрій. Такий невибагливий годинничок додасть особливого шарму дитячій кімнаті, а також яскравих фарб до будь-якого інтер’єру.

Автор цього виробу Метт пропонує підключити всю фантазію і озброїтися пряжею, гачком для в’язання, клейовим пістолетом з гарячим силіконовим клеєм, а також будь-якими декоративними елементами для творчості – фетрові аплікації, цифри, квіти, ґудзики. Також вам знадобиться основа для годинника з годинниковим механізмом.
1 крок – в’яжемо основу нашого годинника стовпчиками без накиду по колу, змінюючи кольори за власним бажанням.
 
2 крок – закінчити коло можна, вив’язавши веселку, аби надати нашому годиннику ще більш яскравих барв).
 
3 крок – коли наше коло стане одного розміру з дерев’яною основою для годинника, поєднуємо їх за допомогою клейового пістолета.
 
4 крок – найцікавіший і найбільш творчий))) Додаємо до нашого годинника цифри (код складу – 951235 або 950267).
 
Усі подальші кроки залежать лише від вашої фантазії. Ви можете використовувати будь-які елементи для декорування – наліпки, ґудзики, в’язані елементи та ін..
 
Останній крок – установлюємо годинниковий механізм, і наш креативний годинник готовий!

Вам також має сподобатись...