В’язаний одяг і аксесуари – класика літнього сезону

В’язаний одяг і аксесуари не виходять з моди, а навпаки, стають усе більш популярними. В умовах нашого клімату вони стали свого роду класикою.

В’язані купальники – це завжди тренд літнього сезону.

Тому вибирати є з чого: в’язані трікіні, закриті купальники, бікіні, моделі зі стрингами або шортами.

Пряжа «Цвета моды» найкраще підійде для створення таких купальників.

Пряжа виробляється за новітньою технологією з використанням властивостей ниток лайкра (Дорластан) для додання стрейчевих властивостей пряжі.

Являє собою натуральний продукт і не викликає жодних алергічних реакцій.

Пряжа з бавовни достатньо міцна, добре пропускає повітря і вбирає вологу. Вироби приємно носити в сильну спеку.

      

Нитки ”Ирис” підійдуть для ручного в’язання на спицях і гачком сумок.

Неможливо представити гардероб сучасної людини без в’язання шарфа, рукавичок або кофтини. Сьогодні дизайнери пропонують нам новий тренд – в’язані сумки.

Якщо раніше в’язані сумки були непрактичними і непривабливими, то сьогодні дизайнери змогли надати їм досить ефектного вигляду. Зручна фурнітура, всілякі прикраси і деталі допомогли їм скласти гідну конкуренцію іншим видам сумок. Вони упевнено увійшли в моду і відразу ж завоювали жіночі серця.

Багато хто вважає, що в’язані сумки личать лише для пляжу. Але це зовсім не так, більшість сучасних моделей можна носити круглий рік. Все залежить від узору, техніки в’язки і пряжі. Наприклад, влітку краще виглядатимуть зв’язані гачком сумочки з ажурним, повітряним узором. А ось сумки з щільніших ниток стануть прекрасним рішенням для осені і зими. Вони чудово поєднуються з в’язаними шарфиками, рукавицями, кофтами і тепими чобітками.

Нитки ”Ирис” – підійдуть для машинного та ручного в’язання на спицях і гачком: верхнього трикотажу, ажурних виробів, серветок, скатертин, покривал.

Фриволіте: серветки, комірці, манжети. Ручна вишивка: картини скатертини елементи декору.

Найчастіше для виготовлення купальників використовують бавовняну пряжу з добавкою еластану. Тому ми пропонуємо пряжу «Снежинка» із складом бавовни – 98% та лайкри – 2%

 Пряжа «Снежинка» – для машинного та ручного в’язання на спицях та гачком: верхнього трикотажу, ажурних виробів, серветок, скатертин, накидок для меблів.

Пряжа “Снежинка” використовується для в’язання практично будь-якиих візерунків і безсумнівно займає одне з провідних місць у сучасній моді.

При в’язанні необхідно враховувати стрейчіві властивості пряжі.

Перед в’язанням виробу, зразок запарюють і після цього роблять розрахунки. Вироби з пряжі стильні, елегантні, облягають фігуру, зберігають форму.

Читати статтю про в’язані купальники >>>

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Вам також має сподобатись...