АВТОРСЬКИЙ КУРС ВАЛЕРІЯ РИБАСА

Підіб’ємо підсумки залученості Валерія Рибаса, директора ТОВ “ТК-Фурнітура” та співзасновника єдиної в Україні фабрики ниток “Barva”  до освітнього процесу Київського національного університету технологій та дизайну.

Із 16 квітня по 25 квітня 2024 року було презентовано авторський курс Валерія Рибаса «Економіка нитки та фурнітури», що охоплював чотири відкриті лекції. Програмою було передбачено детальний розгляд асортименту та характеристик ниток та фурнітури для потреб легкої промисловості, а також економічних та підприємницьких аспектів ведення бізнесу. До курсу долучилося близько 140 осіб, серед яких здобувачі вищої освіти за спеціальностями 182 «Технології легкої промисловості» та 076 «Підприємництво та торгівля» і науково-педагогічні працівники кафедр моди та стилю, технології моди, підприємництва та бізнесу університету.

“Швейна галузь як ніколи зараз потребує молодих, амбітних та професійних фахівців. Мені було за честь долучитися до освітнього процесу, поділитися власним досвідом та збагатити практичними навичками студентів КНУТД. Дякую їм за цікавість до мене та моєї діяльності, залученості під час лекцій і велику кількість важливих питань. Окрема подяка адміністрації університету за чудову організацію та запрошення як спікера. Це був корисний досвід для мене та, сподіваюсь, для студентів і викладачів, котрі залюбки прослухали мій курс!” – Валерій Рибас

   

Продемонструвати студентам товарну продукцію, щоб вони особисто ознайомилися з їх властивостями та функціями, було задачею номер один, адже наочність допомагає сприйняттю лекціїної інформації та її підтвердженю в правдивості. Саме тому, більший час лекцій було присвячено демонстрації товарних зразків. Студенти мали нагоду побачити різні швейні нитки під мікроскопом та порівняти їх структуру, а також ознайомитися з різновидами металофурнітури й застібок. 

Кожен стундент університету, що був присутній на всіх чотирьох лекціях авторського курсу, мав можливість отримати офіційний СЕРТИФІКАТ, що неодмінно стане чудовим доповненням до CV.

Висловлюємо щиру подяку всій адміністрації університету за організацію та проведення подібних відкритих лекції для студентів задля збагачення їх знань та практичного досвіду, а для нас – підприємців, за можлисті особисто зустрітися з майбутніми колегами та друзями по бізнесу. Бажаємо творчого натхнення та розвитку університету! Впевнені, наша співпраця й надалі буде такою ж успіхною та важливою!

Додатково пропонуємо ознайомитися із університетськими статтями, присвяченими проведеного авторського курсу:

Стаття 1 – Перша лекція із авторського курсу Валерія Рибаса 

Стаття 2 – Друга лекція із авторського курсу Валерія Рибаса

Стаття 3 – Третя лекція із авторського курсу Валерія Рибаса

Стаття 4 – Четверта лекція із авторського курсу Валерія Рибаса 

 

Вам також має сподобатись...