Застібка текстильна (VELCRO або «Реп’ях»)

Застібка текстильна (VELCRO або «Реп’ях») – являє собою комплект з двох стрічок, петельної та гачкової. Обидві частини застібки з’єднуються між собою. Розрахована на багаторазове використання та знайшла своє застосування в самих різних галузях текстильної промисловості і не тільки. Виготовляється з поліефірних і поліамідних волокон на ткацьких машинах. Залежно від співвідношення складу сировини основи та ворсової частини, а також щільності змінюється якість застібки (міцність розшарування, зсуву, стійкість до прання, світла):

Низька якість: склад – 100% поліефір – Застібка не розрахована на міцне зчеплення, швидко розпушується та втрачає своє свої властивості. Застосовується для упаковки та одноразових виробів. Таких застібок в асортименті компанії ТК-Фурнітура немає.

Стандартна якість: склад – 60% поліефір, 40% поліамід (нейлон) (або варіації складів: 65/35, 70/30 та ін. В залежності від виробника). Така застібка розрахована на вироби середньої якості. Основна перевага – середня вартість, що знижує витрати на виробництво. Широко застосовуються для виробництва одягу, медичних виробів, домашнього текстилю, такого як штори, килими, м’які меблі та інше. Потрібно розуміти, що чим більше в складі стрічки поліаміду, тим надійніше зчеплення.

Висока якість (А-клас): склад – 100% поліамід (нейлон) – Володіє більш високими характеристиками зносостійкості, міцності на розрив та на розшарування, стійка до сонячних променів, дозволяє використовувати застібку протягом багатьох років з мінімальною втратою якості (> 10000 циклів з’єднань / роз’єднань). Застосування – виробництво військового та тактичного спорядження, медичних та спортивних виробів, взуття, тощо.

*параметри дивитись в протоколах випробувань окремо кожному виробнику.

Практично неможливо відрізнити візуально якість застібки різну за складом. Але якщо провести нескладний експеримент, відразу можна виявити істотну різницю, яка зробить вибір очевидним і вибір цей буде на користь поліамідної застібки. Досить кілька разів з’єднати і роз’єднати між собою дві частини липучки: застібка з поліаміду не буде обсипатися, її петельна частина буде розпушуватись, а значить і вироби з такою липучкою послугують споживачеві довше. Ефективність кріплення, зносостійкість і характеристики зчеплення залежать від форми елемента зчеплення, від конструкції петель, їх щільності, текстури і розміру волокон, а також від якості клею який використовують для фіксації основи. Найчастіше саме клей впливає на підсумкове якість стрічки, адже він забезпечує скріплення ниток стрічки між собою, що дозволяє їй не обсипатися і витримувати навантаження петельної і гачкової частини при відкриванні, що допомагає зберігати високу міцність зсуву по довжині і ширині.

Застібка текстильна спецпризначення

Стрічка петельна підсилена (з незруйнованими петлями)

розроблена спеціально для використання в медицині і виготовленні товарів для дітей. Петлі розташовані рівними рядами, має особливо м’яку текстуру для комфортного використання навіть при контакті з чутливою шкірою немовляти. Часто використовується в якості комплекту до пластикового гачка. Легко чиститься, не забивається пилом, не розпушується і зберігає акуратний зовнішній вигляд при тривалій експлуатації виробу, зберігаючи всі важливі властивості застібки липучки: надійність кріплення, довговічність.

Пластиковий гачок з 100% нейлону (литий під тиском) – являє собою гачкову частину липучки, з великою кількістю маленьких гачків, завдяки чому вони добре чіпляються майже до будь-яких трикотажних та велюрових тканин.

Жорткий, не рветься і не обсипається від частого використання, не зношується і не пошкоджує петельну частину липучки.

Пластикові гачки дають виробникам незвичайний спектр варіантів для розробки інноваційних продуктів і оптимізації виробничих процесів.

Пластикову гачкову стрічку можна нарізати в різноманітні форми і прикріплювати майже до будь-якої поверхні від памперсів до автомобільних сидінь, основне застосування у медицині.

 

Полотно петельне (велюр)

застосовується при виготовленні медичних виробів, спецодягу. Полотно гнучке, міцне, має стійкість до механічного впливу (стирання, подряпини, прання та ін.), При тривалий експлуатації не втрачає зовнішнього вигляду і форми. Матеріал безпечний, міцний, практичний, довговічний, не вимагає особливого догляду. Ідеально підходить для фігурного крою під шеврон, нашивку, виробництва ортопедичних виробів, бронежилетів, рукоділля, дитячих іграшок, виробів для новонароджених, тощо…

Текстильна застібка 2 в 1

в основі кріплення якої лежить система «два в одному». На одній стрічці виткані і гачки, і петлі, що дає можливість використовувати контактну стрічку з принципом відкривання / закривання «сама на себе». Така властивість контактної стрічки незамінна при виробництві регулювальних ременів та кровоспиняючих джгутів. Контактна стрічки має чудові експлуатаційні властивості: не травмують шкіру, довговічна у використанні, легко чиститься.

Застібка текстильна вогнетривка

вироблена з поліаміду з вогнестійким просоченням. Такі стрічки використовуються в основному в одязі спеціального призначення (пожежної, оборонної, нафтогазовій галузях), а також для виробництва виробів для авіаційної і автомобільної промисловості. Не підтримує займанняі при видаленні від джерела займання не продовжує горіння.

Застібка текстильна клейова

не потрібно ні пришивати, ні використовувати степлер, заклепки або інші способи з’єднання, що вимагають додаткових зусиль і спеціального устаткування. Досить видалити захисну плівку і приклеїти контактну стрічку до виробу. Застібка текстильна клейова “липучка” легко кріпиться до самих різних поверхонь, забезпечує міцне з’єднання деталей, надійність і довговічність використання.

При передрукуванні статті посилання на сайт www.tk-furnitura.com.ua обов’язкове.

Вам також має сподобатись...