Ареола (Білорусь)

areola_logoФабрика «Ареола», Білорусь, м. Мінськ, заснована в 1992 році. Тоді і була створена перша колекція для шанувальників білоруського трикотажу, що в подальшому призвело до розвитку підприємства в трикотажному секторі.

Назва і логотип бренду «Ареола» навіяні давнім захопленням засновників в області кактусівництва. Ареола, згідно кактусная термінології, точка росту і цвітіння. Це – філософія бренду «Ареола».

Сьогодні «Ареола» – це виробництво пряжі і трикотажу, що включає повний концепт від переробки натуральних і хімічних волокон до пряжі, власний дизайн і випуск 5 сезонних колекцій трикотажу, розроблених для чоловіків і жінок.

Наявність технологій кардочісання і гребенечісання, високооб’ємного прядіння, фарбування пряжі в бобінах визначає можливість випуску широкого асортименту якісних пряжі, складу – шерсть, альпака, мохер, віскоза, акрил, льон, поліамід та ін.

Творчі ідеї в проектуванні трикотажу в балансі з ефектними пряжі на базі сучасної технології в’язального обладнання «штоллен», компактна організація адміністративних робіт, спираючись на маркетинг знизу, дозволяють успішно розвивати торгову марку «Ареола».

Розвинена мережа власних представництв і фірмових магазинів в Росії, Україні, Казахстані, Білорусії і активна позиція по просуванню бренду «Ареола» в поєднанні з професійною командою фахівців забезпечують конкурентоспроможність марки.

areola_polu_sherst_235m
Пряжа “Ареола” в нашому асортименті >>>

Вам також має сподобатись...