Головна модна подія – Ukrainian Fashion Week SS2019

UKRAINIAN FASHION WEEK SS19 © Ukrainian fashion week

Вже зовсім скоро українські модниці зможуть відвідати одну з головних фешн-подій – Ukrainian Fashion Week.

З 31 серпня по 6 вересня пройдуть наймодніші покази на відомій локації – Мистецькому Арсеналі.

У новому сезоні на нас чекають нові колекції 72-х дизайнерів, 50 шоу і 9 презентацій, а також будуть показані 3 спеціальних проекта – 7 днів, що демонструють надпотужну силу української моди.

Це великий сезон. Авторитет і популярність дизайнерських брендів, які беруть участь у Тижні. Кількість колекцій. Масштаб проектів. Ukrainian Fashion Week SS19 вражає. Якби ми говорили про ключове слово сезону, я б сказала “відповідальність”. Відповідального створення одягу та відповідального споживання присвячені кілька проектів. Відповідальності за авторитет країни і за якість експортованого “продукту” присвячений Форум креативних індустрій. Відповідальності за розвиток української fashion-індустрії в цілому присвячується 43-й і всі попередні сезони Ukrainian Fashion Week.

розповідає Ірина Данилевська.

#SUSTAINABLE FASHION. Нова філософія справжніх поціновувачів сучасної моди. Чим більше наш шафа, тим менше шансів на прозору воду, чисте повітря, густі ліси у наших нащадків.
Модна індустрія входить в число найбільш динамічно зростаючих у світі. Для порівняння, тільки один з глобальних массмаркет-брендів випускає близько 600 мільйонів одиниць одягу на рік. Тільки уявіть: на виробництво 1 пари джинсів йде до 10 тисяч літрів води. За два роки на забарвлення джинсів використовується обсяг води, що дорівнює об’єму Середземного моря. І це не кажучи про пестициди, які використовують на бавовняних плантаціях.
Виходом з цієї катастрофічної для людства ситуації є sustainable fashion – нова філософія справжніх поціновувачів сучасної моди.

Sustainable fashion включає в себе кілька аспектів: одяг з екологічних матеріалів, носіння винтажа, обмін одягом, ресайклінг і апсайклінг, етичне виробництво, висока якість і дизайн “поза часом”.

UKRAINIAN FASHION WEEK SS19 © Ukrainian fashion week

#GLOBAL UKRAINE. Головна місія Ukrainian Fashion Week – розвиток української моди та просування української моди та культури в світі.
Кожен сезон UFW розширює співпрацю з міжнародною професійною середовищем з метою створення нових можливостей для дизайнерів і просування українських fashion-брендів у світовій fashion-індустрії.

#FASHION DNA-UKRAINE. Ukrainian Fashion Week продовжує спільну з British Council програму підтримки і розвитку молодих дизайнерів України – Fashion DNA-Ukraine. Цього року програма Fashion DNA-Ukraine фокусується на особливостях просування бренду в digital-просторі та акцентує увагу на фінансових аспектах e-commerce.
В рамках нового сезону Ukrainian Fashion Week в Мистецькому Арсеналі буде представлена ​​фінальна креативна частина проекту.
Гості Ukrainian Fashion Week першими зможуть зануритися у віртуальний світ кожного бренду.

#UKRAINE NOW. У цьому сезоні Ukrainian Fashion Week став ініціатором і організатором Форуму “Перспективи брендингу Ukraine NOW в проектах креативних індустрій”. Проект реалізований спільно з Міністерством інформаційної політики України.
За 21 рік UFW став флагманським майданчиком для колаборацій різних креативних індустрій. Дизайнери одягу та інтер’єрів, фотографи, кінематографісти, художники, музиканти, стилісти, журналісти, поети, виконавці, ресторатори об’єднуються в різних проектах під егідою Ukrainian Fashion Week.

#HEFORSHE + UFW: гендерна рівність в моді. Креативні індустрії одними з перших реагують на виклики суспільства, на актуальні проблеми рівних можливостей для всіх людей. Модна індустрія стала рупором боротьби за права людини, зокрема за гендерну рівність.
Глобальний рух солідарності HeForShe спільно з Ukrainian Fashion Week представляє проект, в рамках якого представники української fashion-індустрії приєднаються до діалогу про права людини, щоб заявити, що кожен з нас може і має право виглядати так, як хоче; що ми не зобов’язані підлаштовувати свій зовнішній вигляд під очікування суспільства або протилежної статі.

#SHOWROOM. Протягом п’яти днів під час Ukrainian Fashion Week в Мистецькому Арсеналі буде працювати showroom, що представляє 12 брендів одягу, взуття та аксесуарів: LONA PRIST, HONCHARENKO, CIRCUL, SNESHANA NEKH, UK DESIGN, IRARO, NIT.KA і інші.

#NEW GENERATION DAY. Ukrainian Fashion Week завжди підтримував молоді таланти та створював умови для їх розвитку. Уже кілька років поспіль UFW об’єднує покази молодих дизайнерів і проекти, пов’язані з їх творчістю в самостійну платформу – New Generation Day. У цьому сезоні платформа представить молоді дизайнерські бренди 5 вересня в Мистецькому Арсеналі.

Джерело: //www.fashionweek.ua

Вам також має сподобатись...