Головний колір 2016 року за версією Інституту кольору Pantone

«Рожевий кварц» і «безтурботність» – головні кольори 2016- го року за версією Pantone, – поєднання рожевого та блакитного.
cvet-pantone-2016-rosovy-kvarc-goluboy
Вперше Інститут кольору Pantone головним відтінком року назвав не один колір, а дует: в 2016-му дизайнери, візажисти, стилісти і, звичайно, модники повинні приділити увагу гармонійному поєднанню прохолодного блакитного (відтінок Serenity – безтурботність, небесно-блакитний, спокійний синій) і теплого рожевого (відтінок Rose quartz – рожевий кварц).

Колористи вирішили, що світ втомився і хоче розслабитися. Фаворити минулих років – марсала, сяюча орхідея, смарагдовий – більше підійдуть для гучних вечірок і червоних доріжок, тоді як ця парочка з ніжних відтінків рожевого і блакитного – для неспішних прогулянок біля моря, а якщо і для вечірки – то з нагоди появи дитини у кращій подруги.

rozovy-goluboy-cveta-2016
Звичайно, поєднання двох головних відтінків 2016 року за версією Pantone – блакитного і рожевого – буде дуже доречно на весіллі:
svadba-v-modnyh-cvetah-2016

Заспокійливе поєднання відтінків “рожевий кварц” і “безтурботність”, між тим, вимагає обережності, оскільки при невмілому використанні легко може внести в образ незаплановану старомодність. Ви ж плануєте розслабитися, а не поспішайте стати однією з тих благополучних бабусь, що носять рожеві жакети з блакитними тінями і фіолетовим волоссям? Якщо ж ретро – ваша мета, беріть на озброєння модний дует Pantone -2016 і фото Одрі Хепберн. Втім, як бачите, поєднуючи ніжні відтінки рожевого і блакитного, можна домогтися і цілком актуальних look-ів.

glavnye-cveta-2016-pantone
 Безперечно, запропоноване Інститутом кольору Pantone поєднання безтурботного синього і кварцового рожевого умиротворяє і налаштовує на те, щоб перепочити, воно затишне і комфортне. Але як щодо «індексу мімішності»? Деяким може здатися, що він зашкалює. І хоч експерти Pantone підкреслюють, що це поєднання відображає тенденцію «гендерного розмиття», не кожний бойфренд з колючою бородою і консервативними уявленнями про гендер прийде у захват від блакитних чашок, рожевих пиріжків і подушечок в рожеву і блакитну смужку…
Джерело: www.pantone.com/color-of-the-year-2016

 

Вам також має сподобатись...