У Парижі жінкам запропонували Hi-tech білизну

У Парижі пройшло дефіле високотехнологічної нижньої білизни – вперше на міжнародній виставці відразу декілька компаній представляють hi-tech-моделі.

Виробники вважають, що попит на технологічну білизну повинен лише зростати – в першу чергу через свої можливості.

Так, представлений на виставці інтелектуальний бюстгальтер здатний думати за хазяйку – він запам’ятовує ту, на яку надягнутий.

Розумна піна підстроюється під форми хазяйки і стежить за температурою тіла. Білизна реагує на прилив тепла, коли жінка фліртує. Як тільки температура тіла стає нижчою, він повертає грудям колишню форму.

Фахівці відзначають, що так працюють космічні технології. Представник компанії-виробника пояснив: “Фактично, це особливий тип поліуретану. Це складне високотехнологічне виробництво. Матеріал був розроблений вченими НАСА для використання в космосі”.

У свою чергу, бразильці виготовили найлегший бюстгальтер в світі – він важить всього 67г, що на третину менше звичайного. Поліестер для цієї моделі розроблявся в науковій лабораторії декілька років.

В той же час, нанотехнологічна тканина з Італії відображає сонячні промені.  Якщо зробити тканину товщішою, то з купальника вийде справжній бронежилет, в основі якого синтетика з додаванням титану.

Одна з компаній запропонувала білизну, що розгладжує зморшки. Незвичайна конструкція, схожа швидше на спортивну екіпіровку, надівається під час сну.

“Можливо, вона і виглядає не дуже естетично, але ми цього зовсім не соромимося. Тут сексуальний зовсім не продукт, а результат його використання. Мого чоловіка, наприклад, ніщо не бентежить. Адже це не головне – що на тобі надіте. Головне – немає зморшок!” – заявила представниця компанії-виробника.

По матеріалам: РБК

Вам також має сподобатись...