Хмаринки у вас дома!

Додати інтер’єру легкості можна практично в прямому сенсі. Заповніть свій будинок хмарками! Це не так вже й складно, і сьогодні ми запропонуємо вам декілька варіантів.

 

 

Хмарка-мобілі

Спочатку потрібно зробити самі хмаринки. Для цього можна або зшити «подушечку» у вигляді хмари, і набити її ватою; або зробити «подушку» – шарік і перетягнути її нитками для надання форми. Інший варіант – ножицями вирізати хмарки з білого або голубого картону.

Тепер візьміть каркас – це може бути пластиковий обруч (наприклад, вирізаний з великої пляшки з-під лимонаду) або просто горизонтальна паличка (наприклад, олівець). На каркас прив’яжіть кілька відрізків лєскі різної довжини.

До нижніх кінців лєскі прикріпіть ваші “хмарки”, а з її залишків зробіть шнур, за який будете підвішувати свій хмарка-мобіль.

 

Хмарка-подушки

Буквально поніжитися на хмарках ви зможете, пошивши кілька симпатичних подушок у формі хмар. Колір і орнамент матеріалів при цьому, до речі, значення не мають.

 

Хмарка-коврики

Щоб ходити по хмарах, достатньо взяти ножиці і пару килимків для ванної, передпокою або спальні. На зворотному боці намалюйте максимально велику хмару, і виріжте свій фігурний килимок по цій лінії.

Джерело: apartmenttherapy.com

Вам також має сподобатись...