ТМ “Крамет” (Білорусь)

Білоруські ножиці ТМ ” Крамет ” з високовуглецевої легованої сталі

МОАО “Червоний металіст” виготовляє ножиці “Крамет” на німецькому обладнанні за технологією фірми «Пауль» (Німеччина) із загартованої нержавіючої сталі марки 40х13, що містить хром.Це ножиці відмінної якості, з гострою різальною кромкою, з пластмасовими небиткими ручками.Ножиці під торговою маркою «Крамет» призначені для роботи з різними матеріалами, включаючи нитки, тканину, повсть, шнури та папір, картон, мідні і алюмінієві дроти діаметром до 0,3 мм.

Ножиці виготовляються з високовуглецевої легованої сталі. Це ідеальний матеріал для виробів, що призначенні для різання. При загартовуванні цієї сталі досягається твердість 54 (+ / -2) HRC.

Леза ножиць мають кут (гостроту) заточення , що забезпечує чудову якість різання.

З’єднувальний вузол має металевий гвинт і відповідну еліпсну втулку, що дозволяє здійснювати регулювання, при різанні різних матеріалів (задавати потрібне навантаження на леза), а гвинту мимоволі не розкручуватися.

Підприємство “Червоний металіст” володіє унікальним німецьким обладнанням фірми «PAUL» – світового лідера з випуску обладнання для виробництва ножиць. Тому, не випадково простежується схожість з ножицями «KONIG».

Переваги ножиць “Крамет”:

– Виготовлені за німецькою технологією;- Контроль якості виготовлення;

– Ергономічні ручки;

– Якісна заточка;

– Термообробка у захисному середовищі.

Могильовський завод “Червоний металіст” був утворений в 1933 році. Найважливішою подією для заводу став запуск в 1987 р. цеху з виробництва ножиць, побудований і оснащений при взаємодії з німецькою фірмою “Райхард”.Могильовське ВАТ «Червоний металіст» є найбільшим виробником в Республіці Білорусь споживчих товарів з високоякісних нержавіючих сталей. Підприємство оснащене обладнанням німецьких фірм: «Berger», «Siepmann», «Hauschild», «Demag».
Купити ножиці для шиття та рукоділя Крамет ви можете в інтернет-магазині club.tk-furnitura.com.ua

 

Вам також має сподобатись...