Креативні інсталяції з ґудзиків від Аугусто Есківель

Augusto-EsquivelУ Вашій скриньці завалялися безліч ґудзиків? Ви не знаєте, що з ними робити? Митець з Буенос-Айреса (Аргентина) Аугусто Есківель (Augusto Esquivel) перетворює ґудзики в дивовижні скульптури, найцікавіші з яких представлені в Art Gallery в Маямі.creative_button_1

Художник  в своїх роботах переслідує ідею хаосу в ідеальному порядку: об’єкт, який, здавалося б, виглядає як тверда речовина, може в той же час бути крихким і суперечливим на дотик.

Художник створює оригінальні інсталяції, які складаються з безлічі ґудзиків, підвішених на тонкі нитки.

Ці два простих компонента утворюють неймовірні композиції: ґудзики в руках художника можуть стати навіть портретом відомої особистості або відомої картини.

Сам автор так описує процес створення скульптур:

«Один ґудзик в швейній скриньці мізерно малий і не представляє ніякого інтересу, але в той же час він унікальний і дорогоцінний, тому що цей непоказний компонент може стати частиною твору мистецтва. Подібно атому в молекулі, кожний ґудзик в моїх композиціях формує ціле».

До того ж автор зізнається, що скільки б ґудзиків він не купив, йому завжди виявляється мало деталей. Тому, іноді, доводиться брати гудзики іншого кольору і перефарбовувати їх.

Безліч ґудзиків для Ваших ідей Ви можете придбати в нашому інтернет-магазині club.tk-furnitura.com.ua або в нашій роздрібній мережі.

Джерело www.augustoesquivel.com

Вам також має сподобатись...