Magam (Польща)

magamКомпанія MAGAM (Польща) – виробник шторних і гардинових стрічок. В асортименті Ви знайдете більше 100 видів стрічок з різними видами збірки, матові і прозорі стрічки (для тюлю), стрічки велькро (з липучкою), які виготовляються із високоякісної поліестерової пряжі; свинцеві нитки (обважнювачі), а також різні види гачків для шторних стрічок.

MAGAM – це польське підприємство, що діє на ринку з 1975 року. Фабрика знаходиться в центрі Польщі – в місті Лодзь. За 30 років успішного розвитку, фірма завоювала міцні позиції на ринку швейної фурнітури.

Фабрика завжди прагне якнайкраще відповідати вимогам клієнтів і виходити назустріч їхнім потребам. Високий професіоналізм співробітників, багатий досвід роботи з різними підприємствами і організаціями, сучасне комп’ютеризоване обладнання та високоякісна імпортна сировина – всі ці фактори привертають все більше число постійних замовників.

Вся продукція фабрики MAGAM отримала сертифікат Oeko-Tex® Standard 100 – це є свідченням безпеки текстильної продукції. Товари які отримали цей сертифікат, не містять шкідливих хімічних речовин в кількості, яке має негативний вплив на здоров’я людини, перш за все: пестицидів, хлорофенолов, формальдегідів, алергенних барвників, заборонених барвників і важких металів.

medium_magam_oekotex_etykiety-tkane
В 2009 р. компанія Magam була удостоєна Сертифікатом ISO 9001: 2008 за виробництво шторних і гардинових стрічок, жакардових етикеток, тасьм і шевронів.
big_magam_certyfikat_isoПерейти до каталогу Тасьма для збірки штор

Вам також має сподобатись...