Блочки

eyelets_webБлочки – фасонні втулки, які мають вінчик з одного боку. Блочки виготовляються із сталевої стрічки холодного прокату з високоякісної сировини, так і з мідної стрічки, і проходять спеціальну обробку.

Блочки призначені для зміцнення країв отворів швейних, шкіргалантерейних та взуттєвих виробів, у поліграфії, однак досить часто їх використовують в якості елементів застібок і декоративного оздоблення виробів.
Блочки класифікують за видом кромки вінчика:

  • з обрізною і необрізною кромкою;
  • за видом втулки: з розсічкою і без розсічки;
  • за формою: круглі, овальні, квадратні і прямокутні.
    За призначенням їх умовно поділяють на три групи:
  • блочки для шкіри (взуттєві блочки),
  • блочки для тканини,
  • і так звані „кільця Пікколо” – видовжена в трубку блочка діаметром до 4-6 мм, яка при розвальцьовуванні скручується у кільце визначеного розміру. “Кільця Пікколо” використовують переважно у поліграфії для скріплення та оформлення друкованої продукції.

Покриття (фарбування): нікель, чорний нікель, оксид, латунь, бронза, стара мідь, різнокольорові.

Блочки для шкіри мають на втулці розсічки, які при розклепуванні зі зворотної сторони утворюють своєрідну “ромашку”, “пелюстки” якої забезпечують краще утримання на шкірі для запобігання випаданню блочок. Ніжка такої блочки на 0,5 мм коротша, ніж у звичайної і може бути круглої або багатогранної форми.

Як правило, номер блочок або люверсів в каталозі виробника відповідає їх внутрішньому діаметру. Із збільшенням номеру зростають їх зовнішні розміри, зусилля розклепування, навантаження, яке можуть витримувати укріплені отвори, а також вартість.

Важливо, щоб інструмент точно відповідав блочці. А так як виробників цього виду фурнітури безліч і чіткого стандарту не існує, то проблема відповідності вельми актуальна. Перед покупкою потрібно самостійно пробувати, шукати оптимальне поєднання конкретних блочок та інструменту для його встановлення. Ідеальним є випадок, коли інструмент спеціально «заточений» під блочки. Таке можуть дозволити собі тільки комплексні постачальники-виробники, на яких і слід звертати увагу. Таким є наш партнер Castiglioni (Італія).

5055

Колiр: латунь стар.

Код 5055

Розмір: 04 мм

Код 6912

Розмір: 06 мм

31086

Код 31086

Колiр: чорн.

Розмір: 04 мм

18256

Колiр: оксид чорн.

Код 18256

Розмір: 04 мм

Код 9648

Розмір: 06 мм

12131

Колiр: нiкель

Код 12923

Розмір: 04 мм

Код 9647

Розмір: 06 мм

5474

Колiр: латунь

Код 5474

Розмір: 04 мм

Код 9646

Розмір: 06 мм

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить