Бахрома для штор

bahroma_iconБахрома для штор – це не тільки ефектна прикраса . Вона здатна надати ту закінченість дизайну вікна, якої неможливо домогтися іншими засобами.

Бахрома – досить поширений вид декоративної обробки текстильних виробів. Пишні звисаючі ниточки додають шторам завершеність і індивідуальний шарм. Усе залежить тільки від фантазії дизайнера.

Один з найпростіших варіантів зробити так, щоб штори придбали більш ошатний, елегантний, розкішний вигляд – використовувати декоративну бахрому. Окантовка бахромою додасть виразності шторам, гардинам, ламбрекенам, скатертинам, серветкам.

За допомогою бахроми можна швидко надати звичайним шторам привабливий вигляд, так як існують різні варіанти бахроми: у вигляді тасьми, з пензликами і помпонами, кручена і ін.

За допомогою бахроми можна додати «родзинку» інтер’єру в будь-якому стилі, від класичного мінімалізму до арабської різноманітності. У сучасних тенденціях часто використовується бахрома для штори у вигляді довгих ниток з бісером і стразами, які можна пришити, а також використовувати в якості самостійного декору. Важка бахрома з великими китицями, нашита на портьєри з оксамиту, надає їм респектабельності і завершеності. Тонка бахрома з ниток за рахунок легкості руху оживляє прозорі фіранки і створює відчуття простору і повітря.

Ламбрекени оформляються бахромою досить по-різному. Тасьму з бахромою можна настрочувати на край, або просто спускати стрічками, навіть не пришиваючи.

У сучасному інтер’єрі добре виглядає римська штора із блискучою бахромою внизу. Класичному стилю більше підійде комбінація підвісок різної довжини й бахроми з бісерних ниток із традиційною тасьмою та китицями.

Тасьма з набраною бахромою дуже зручна в роботі, вона не ушкоджується, не обсипається, її легко обробляти й настрочувати. Така облямівка добре підходить і для оформлення покривал, подушок, абажурів – будь-якого интер’єрного текстилю.

bahroma A-6_icon
Бахрома з китицями Бахрома із стеклярусом Бахрома А-6
Бахрома “розрізна” Бахрома “золото” та “срібло” Бахрома пряма
Bahroma-petlya_1
Бахрома “петля”