Тасьма для збірки штор

Тасьма для збірки штор (шторна тасьма) – це синтетична тканина, на якій уже закріплені готові петлі, вона буває цупкою або прозорою. Частіше за все шторна тасьма настрочується на верхній край штор, тим самим позбавляє нас від необхідності робити петлі, до того ж завдяки рівномірному розташуванню петель на шторах утворюються рівномірні складки.
Сучасна тасьма для штор дозволяє обрати варіант складок для збірки штор, а головне, який ефект ви хочете отримати від готового виробу.

Шторна тасьма – самий непомітний елемент фурнітури, вона пришивається з тильної сторони штори, це готовий каркас, що полегшує роботу майстра. Стрічка розтягується, на неї настрочується тканина, потім тягнемо за мотузочку – і одержуємо складки необхідної конфігурації. Використання шторної тасьми допоможе навіть дилетантові зробити шедевр.

shtora_1Форма майбутніх складок штори дуже різноманітна. Вона напряму залежить від того, яку саме шторну стрічку вибрати.

Асортимент пропонованої продукції «ТК-Фурнітури» з шторної стрічки дозволяє робити часті й рідкі, глибокі й неглибокі, одиночні й зібрані в групи складки.

Дуже важливо враховувати спеціальний коефіцієнт зборки – наскільки часто утвориться зборка, від цього залежить витрата тканини.

Класичні моделі припускають досить пишні варіанти й велику насиченість тканині. Сучасні ж напрямки в дизайні схиляються до мінімальної кількості складок, вони повинні бути набагато чіткіше вираженими, ніякої м’якої невизначеності.

На шторній тасьмі будь-якого виду існують спеціальні петлі й кишеньки для одягання  гачків і кріплення штор на карниз.

Ми пропонуємо шторну тасьму компаній:

magamТасьма для штор Magam (Польща) Dilse-tekstil-logoТасьма для штор Dilse Tekstil Ltd (Туреччина)