Cтворення прикрас з фоамірана

Штучні прикраси останнім часом переживають справжній бум, пов`язаний з появою нових матеріалів для творчості. Особливої популярності набули квіти-фоаміран.

Прикраси з фоамірана відрізняються своєю реалістичністю і абсолютної схожістю з оригінальними рослинами. Такі вироби застосовуються всюди: в інтер’єрі, для рукоділля, для яскравого оформлення свят, для створення одягу і прикрас.

Основне завдання при виготовленні штучних представників флори – передати всю витонченість рослини. Тому матеріал для виробів повинен бути тонким, пластичним, з великою палітрою кольорів. Всім цим вимогам повною мірою відповідає фоаміран. Цей матеріал називають по-різному: Пластична замша, ФОМ Ева, Ревелюр, ФОМ, Фоаміран, Фоам.

Фоаміран – це м’який синтетичний матеріал, схожий на замшу, але, по суті, є спіненою гумою. Він здатний змінювати форму при нагріванні і через деякий час застигати, тим самим запам’ятовуючи її. При цьому не обов’язково мати термоприбори, щоб деформувати тонкий (1-2 мм) лист: фоамірану досить тепла людських рук, хоча при цьому ступінь зігнутості буде малою. Для складних модифікацій, звичайно ж, доведеться вдатися до праски, щипцям та ін. предметів.

 

Кольорова гама фоамірану та код товару:

 

Властивості фоамірану:

  • добре піддається розтягуванню при тепловій обробці, легко ріжеться і вирубується фігурним дироколом, ножами і за допомогою інструментів для тиснення;
  • не токсичний, нешкідливий для навколишнього середовища;
  • м’який, злегка пористий, пластичний і приємний на дотик матеріал, з ним зручно працювати;
  • спочатку може мати характерний запах, який досить швидко вивітрюється;
  • в листі допустимі кілька наскрізних пор, що не є браком.

У наш час використання фоамірана виявилося справжньою знахідкою. Любителі творчості відзначають велику палітру кольорів, можливість додаткового фарбування матеріалу в необхідний колір, відтінок, що відкриває, як для майстрів, так і початківців, практично безмежні можливості польоту фантазії і творчості.

Майстер-клас: вінок з бутонів троянд з фоамірану >>>