Вишивка нитками

Існує безліч технік для вишивки нитками. Ми опишемо основні та найбільш популярні види технік вишивання.

Для ручного вишивання необхідно мати голки, ножиці, наперсток, сантиметр, а також кальку і копіювальний папір. В нашому асортименті Ви зможете знайти все для рукоділля, все для здійснення  Ваших творчих фантазій!

Каталог Все для рукоділля >>>

Вишивка хрестиком – популярний вид вишивання лічильними швами, при якому X-подібні шви, утворюючи растровий візерунок, утворюють картину. Вишивають хрестиком зазвичай по канві – тканині рівномірного переплетіння, на якій легко лічити нитки. Вишиваючи, майстер рахує нитки у кожному напрямку для того, щоб кожен шов був однакового розміру та з нахилом у той самий бік. Такий спосіб називають також вишивання лічильним хрестом, що відрізняє його від інших способів вишивки хрестом. Вишивають хрестиком і по нанесеному на тканину візерунку (друкований хрест); у такій техніці майстер просто вишиває поверх друкованого малюнку.

Історія та техніка вишивки описана в нашій статті >>>

Вишивка гладдю являє собою рівні стібки, які кладуть впритул один одному. Використовуючи цю техніку, можна працювати на різних видах тканини, хоча переваги краще віддати щільним гладким матеріалам. 

Об’ємна вишивка гладдю >>>

Вишивка Барджелло
Барджелло ( bargello) – (можна зустріти також під назвою «флорентійська вишивка», «угорський стібок», «ірландський стібок») одна з найкрасивіших і простих у виконанні вишивок з виконанням рядів у вигляді зигзага і певним їх розташуванні в залежності від відтінків кольору >>>

Вишивка, як вид сучасного мистецтва набуває все більшої популярності серед майстрів, які створюють чудові картини за допомогою ниток і голок >>>

Вишивка, яка вас здивує!
Ви думаєте, що тільки жіночі та чоловічі вишиванки прикрашають вишивкою? А ось і ні. На що тільки не здатна людська фантазія і умілі руки. До вашої уваги незвичайні способи і методи вишивання. 

Майстрині використовують не тільки тканину і нитки, а ще й … рентгенівські знімки і людське волосся! Далі – більше >>>

А в нашому асортименті Ви зможете знайти все для рукоділля, все для здійснення  Ваших творчих фантазій!

Каталог Все для рукоділля >>>

Сохранить

Сохранить