Лекала

Лекало кравецьке – одне з найважливіших предметів, що спрощують роботу з пошиття одягу.

Кожен кравець знає, що для виготовлення правильної викрійки необхідно враховувати зріст людини, особливості її статури, вимоги до майбутнього одягу. Людей з ідеально пропорційною фігурою досить небагато, тому під час примірки та розкрою необхідно мати якісний і надійний інструмент. У професійного кравця повинні бути лінійки, лекала, стрічки, нитки, манекени, швейна фурнітура та інші предмети для зручної і ефективної роботи.

Лекало-лінійка кравецька

Лекало кравецьке – основа будь-якого одягу, креслярський вимірювальний інструмент, який представляє собою шаблон з різних кривих ліній змінного радіуса. Це пристосування можна спроектувати самостійно і використовувати для складання викрійок, або придбати універсальний варіант в нашому інтернет-магазині. Ціна лекала невисока, проте його роль в процесі крою складних кривих ліній важко переоцінити. Спосіб застосування лекала простий: на тканині будуються 3 точки, до них підбирається відповідна крива і прокреслюють лінія, як за допомогою звичайної лінійки.

Лекало кравецьке (пройма)

Лекала кравецькі багатофункціональні – полегшують розмітку ліній пояса і сидіння, горловини, пройми, припусків, складок, петель і т.д.

 

 

 

Лінійка металева

Вимірювальна лінійка – це один з найпростіших предметів, необхідних  

для вимірювання деталей під час крою майбутнього одягу. Найпростіші лінійки виготовляються з дерева, пластмаси. Однак останнім часом популярністю користуються кравецькі вимірювальні предмети зі спеціального гнучкого матеріалу, які дозволяють робити необхідні виміри, огинаючи гострі кути.

 

У нашому інтернет-магазині ви зможете вигідно купити такі пристосування для крою та шиття, як: базові лекала і вироби нестандартних форм, такі як лекала для карманів, вимірювальні стрічкі, лінійки і багато іншого.

Створюйте справжні витвори дизайнерських мистецтв «розумним» інструментом, який прослужить не один рік!

Запитуйте в нашій роздрібній або оптовій мережі та в нашому інтернет-магазині shop.tk-furnitura.com.ua >>>

 

Сохранить

Сохранить