Олiвці для маркування

Порівняно з крейдою, маркер та олівець є більш зручними в використанні. Вони не потребують заточки, а також не залишають слідів на руках, які так бентежуть деяких людей, тому що цим можна залишити плями на тканинах.

Область застосування: вишивка, клаптева техніка, шиття, розпис по шовку та ін. Маркери та фломастери для маркування також використовують про розкрої, вони дають більш точну лінію наметки, і деякі самі зникають вже протягом години, тобто не потребують часу для видалення, що набагато полегшає та додає додатковий вільний час для роботи.

Зображення через кілька днів стає невидимим. Тривалість цього процесу залежить від виду матеріалу. Перед застосуванням рекомендується протестувати дію маркера на непотрібному шматочку тканини. За допомогою звичайної води малюнок можна видалити негайно, не можна використовувати миючі засоби !!! Перед прасуванням матеріалу все лінії повинні бути вилучені. Зберігайте вертикально, ковпачком вниз.

Олівці для маркуваня, зазвичай мають таку текстуру поверхні, яку можна легким способом тягнути, крутити по часовій стрілці, і саме заточувати таким чином олівець. Змивається така намітка також легко, як і при нанесенні крейдою, простим протиранням губки, або ж після першого прання тканини.

Купити Олiвці для маркування Ви можете в нашій роздрібній або оптовій мережі та в нашому інтернет-магазині club.tk-furnitura.com.ua

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить